שיטת Bodytite עם אן גורביץ

אנשים רבים מחפשים דרך להיראות צעירים יותר, להיות מטופחים יותר ואופן כללי להיראות טוב יותר. המראה מעסיק אנשים רבים שרוצים תמיד להיראות במיטבם. לכן ניתן לראות שיש פופולריות רבה לטיפוח וגם לטיפולים קוסמטיים שונים שמטרתם לטפח ולשפר את הנראות. אנשים מחפשים גם דרכים שונות ושיטות שונות לשיפור המראה. יש כאלה שעושים שימוש בתכשירים קוסמטיים שונים ויש כאלה שהולכים לטיפולים אסתטיים או אפילו ניתוחים פלסטיים. אם גם אתם מחפשים את הדרך היעילה לשפר את המראה, לטפח את עצמכם ולהיראות יותר צעירים, יש שיטה שהיא מאוד יעילה לצורך כך והיא נקראת שיטת Bodytite עם אן גורביץ. ד"ר אן גורביץ' היא מומחית לכירורגיה כללית והיא למעשה ייסדה את השיטה וגם את המרכז הרפואי שגם נראה Body Tite ובו נעשים הטיפולים השונים בשיטה הייחודית שלה. 

מה היא בעצם שיטת Bodytite?

מדובר על שיטת טיפול יחודית שבאמצעותה מטפלים ומעצבים איזורים שונים בגוף ובנוסף גם בפנים ובצוואר. אם אתם מעוניינים במראה צעיר יותר, יש איזורים מסויימים שבהם בעיקר רואים את חלוף הזמן ושיטת Bodytite מטפלת בדיוק באזורים אלה. עם השנים נוצרים קמטים על העור והוא נראה פחות חיוני וזוהר עם השנים. בנוסף גם ניתן לראות את סימני השנים על הצוואר. בשיטת Bodytite של אן גורביץ' מבצעים טיפולים שבהם מתבצע הליך זעיר ופולשני ובו מבצעים המסה של שומן וגם מתיחה של העור בפעולה אחת. זוהי דרך ייחודית שכן בהרבה מקרים שבהם מבצעים המסת שומן במקומות שונים בגוף, ישנם עודפי עור או קפלי עור שפוגמים במראה ואילו בשיטת Bodytite מטפלים באותו טיפול גם בהמסת שומן וגם במתיחה של העור. כך אפשר לבצע טיפולים של שיפור המראה באזורים שונים בגוף וטיפול Bodytite מתאים לנשים ולגברים. 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות למתנות לאנשים נוסטלגיים
מתנות לאנשים מהעבר הן דרך מצוינת להראות את ההערכה והכבוד שלך למישהו שהשפיע על חייך. הם יכולים לשמש...
קרא עוד »
נוב 13, 2022
5 דברים שלא ידעתם על אלטעזאכן
לא מעט אנשים אוגרים בביתם חפצים רבים שאין בהם שימוש. ככל שעוברות השנים והחפצים נאגרים, הם הופכים...
קרא עוד »
דצמ 01, 2020
סרטון יום הולדת – מה אפשר לכלול בו?
כאשר יוצרים סרטון יום הולדת, רצוי בשלב הראשוני להכין תסריט מתאים. כלומר טקסט שיופיעו בסרטון עצמו....
קרא עוד »
אוק 12, 2021