שיטת Bodytite עם אן גורביץ

אנשים רבים מחפשים דרך להיראות צעירים יותר, להיות מטופחים יותר ואופן כללי להיראות טוב יותר. המראה מעסיק אנשים רבים שרוצים תמיד להיראות במיטבם. לכן ניתן לראות שיש פופולריות רבה לטיפוח וגם לטיפולים קוסמטיים שונים שמטרתם לטפח ולשפר את הנראות. אנשים מחפשים גם דרכים שונות ושיטות שונות לשיפור המראה. יש כאלה שעושים שימוש בתכשירים קוסמטיים שונים ויש כאלה שהולכים לטיפולים אסתטיים או אפילו ניתוחים פלסטיים. אם גם אתם מחפשים את הדרך היעילה לשפר את המראה, לטפח את עצמכם ולהיראות יותר צעירים, יש שיטה שהיא מאוד יעילה לצורך כך והיא נקראת שיטת Bodytite עם אן גורביץ. ד"ר אן גורביץ' היא מומחית לכירורגיה כללית והיא למעשה ייסדה את השיטה וגם את המרכז הרפואי שגם נראה Body Tite ובו נעשים הטיפולים השונים בשיטה הייחודית שלה. 

מה היא בעצם שיטת Bodytite?

מדובר על שיטת טיפול יחודית שבאמצעותה מטפלים ומעצבים איזורים שונים בגוף ובנוסף גם בפנים ובצוואר. אם אתם מעוניינים במראה צעיר יותר, יש איזורים מסויימים שבהם בעיקר רואים את חלוף הזמן ושיטת Bodytite מטפלת בדיוק באזורים אלה. עם השנים נוצרים קמטים על העור והוא נראה פחות חיוני וזוהר עם השנים. בנוסף גם ניתן לראות את סימני השנים על הצוואר. בשיטת Bodytite של אן גורביץ' מבצעים טיפולים שבהם מתבצע הליך זעיר ופולשני ובו מבצעים המסה של שומן וגם מתיחה של העור בפעולה אחת. זוהי דרך ייחודית שכן בהרבה מקרים שבהם מבצעים המסת שומן במקומות שונים בגוף, ישנם עודפי עור או קפלי עור שפוגמים במראה ואילו בשיטת Bodytite מטפלים באותו טיפול גם בהמסת שומן וגם במתיחה של העור. כך אפשר לבצע טיפולים של שיפור המראה באזורים שונים בגוף וטיפול Bodytite מתאים לנשים ולגברים. 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינוי שוכר מדירה – אפשר במהירות ובלי בעיות
אתם בעלי דירה והשוכרים בדירה השתלטו עליה או לא משלמים לכם את דמי השכירות? אל תתייאשו, יש פתרון קל...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018
למי פונים עבור שיפוץ חדרי אשפה
במדינת ישראל קיימים לא מעט מבנים הדרושים באופן מידי תיקונים ושיפוצים נרחבים. שברים וסדקים יכולים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2022
השקעה ביוון
השוק צומח במהירות, אבל עדיין יש אתגרים רבים להתגבר עליהם אם ברצוננו להפוך לשחקן גלובלי. נדל"ן הוא סוג...
קרא עוד »
אוק 31, 2022