עורך דין לדיני משפחה

הצורך לפנות ליעוץ וליווי של עורך דין פוגש אנשים במהלך החיים בשלל תחומים, בתחום של מקרקעין של קניית מכרית או השכרת דירה, חוזים בעולם העסקי, תחום העבודה וגם בנושא של עניינים משפחתיים שונים. בכל מה שקשור לתחום המשפחתי, בין אם מדובר על הכנת צוואה, הסכם ממון, תהליך של פרידה וגירושין עורך דין המתמחה בדיני משפחה הוא הכתובת. 

באילו מקרים כדאי לפנות לעורך דין בתחום דיני משפחה

הצורך ביעוץ משפטי בתחום דיני משפחה יכול להתרחש למשל כאשר זוג מעוניין לחתום על הסכם ממון טרם החתונה או במקרים של ידועים בציבור. כמו כן יש צורך ביעוץ של עורך הדין במקרים בהם למשל מדובר על זוג עם רכוש שמגיע לפרק ב'. עוד מצב בו נעזרים בעורך דין מומחה בתחום של דיני משפחה זה במקרים של עריכת צוואה וכמובן שגם במקרים של גירושין.

מה תפקידו של עורך דין בתחום דיני משפחה

עורך דין גירושין הינו עו"ד המתמחה בתחום של דיני משפחה, והוא מלווה למעשה את הלקוחות שלו בין אם בעריכת הסכם הממון או עריכת הצוואה ובין אם בליווי של כל תהליך הגירושין והסדרת הפרידה מבחינה חוקית כולל כל מה שקשור לחלוקת הרכוש, משמורת על הילדים וכדומה. במידה ויש סכסוכים משפחתיים למשל ערעור על צוואה, הוא מלווה את הלקוח שלו בתהליך המשא ומתן ובית המשפט אם זה מגיע לכך. 

איך בוחרים את עורך הדין המתאים 

כאשר באים לבחור עורך דין בתחום של דיני משפחה, יש חשיבות לבחור מישהו שמתמחה בתחום, שהוא בעל ידע, ניסיון וותק. כדאי לקבל המלצות ממכרים במידה ויש או מלקוחות עבר אשר יכולים להעיד על המקצועיות של עורך הדין אך גם על היחס האישי וההתנהלות השוטפת. בנוסף ולא פחות חשוב זה התרשמות אישית מה שכדאי לעשות בעזרת שיחת טלפון ופגישת היכרות טרם שכירת שירותיו של עורך דין גירושים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים