למה חשוב להשתמש בעו"ד מנוסה בעת תביעה לסילוק יד ממקרקעין?

תביעה לסילוק יד ממקרקעין

תביעה לסילוק יד ממקרקעין נהוגה בכמה מקרים. לדוגמא, אם גורם זר פלש לשטח המקרקעין, תביעה זו תאפשר לפנות אותו משם. תביעה לסילוק יד מקובלת גם במצבים נוספים, למשל אם שוכר של מקרקעין חדל לשלם את דמי השכירות הנקובים בחוזה. סילוק יד ממקרקעין ייעשה גם כאשר חוזה שכירות הסתיים אולם למרות זאת, השכור מסרב לפנות את הנכס. לצורך הגשת תביעה מסוג זה חשוב להשתמש בשירותיו הטובים של עו"ד מנוסה, מכמה סיבות טובות. 

הישענות על פסיקה תקדימית 

עורך דין מנוסה לענייני מקרקעין בקי בפסיקה תקדימית, שעסקה בנושא זה. פסיקה תקדימית שעוסקת בסילוק יד ממקרקעין, בתנאים הדומים למקרה שבו אמור לדון בית המשפט. ככל שהתביעה תהיה מנוסחת בלשון משפטית מתאימה וככל שתישען על הלכות משפטיות ופסיקות קודמות, ההתייחסות תהיה בהתאם. 

קיצור ההליך לסילוק יד 

עו"ד למקרקעין שמכיר את ספר החוקים ואת פסקי הדין יוכל לשכנע את בית המשפט, על פי נימוקים חזקים. עורך דין מסחרי / מקרקעין מנוסה יוכל להצליח להשלים את ההליך מול בית המשפט בפרק זמן קצר ביותר האפשרי. לרוב, משמעות הדבר היא מניעת הפסדים נוספים לבעל הנכס, אפשרות למכור את המקרקעין או להשכיר אותו לגורם אחר. 

ניסיון בהתמודדות מול נוכלי מקרקעין מקצועיים 

כל עורך דין מנוסה למקרקעין יכול לספר על מקרים שבהם בצד השני של תביעה לסילוק יד עומד נוכל מקצועי. נוכלי נדל"ן שמתמחים בהשתלטות על נכסים והימנעות מתשלום שכר דירה. אדם מן הישוב חסר את הכלים להתמודד בצורה מתאימה וגם עו"ד מתחיל עלול לבצע טעויות שונות. עורך דין מנוסה לענייני נדל"ן ומקרקעין יוכל לטפל בנושא בצורה מהודקת, תוך שימוש בכלים המתאימים למקרה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים