למה חשוב להשתמש בעו"ד מנוסה בעת תביעה לסילוק יד ממקרקעין?

תביעה לסילוק יד ממקרקעין

תביעה לסילוק יד ממקרקעין נהוגה בכמה מקרים. לדוגמא, אם גורם זר פלש לשטח המקרקעין, תביעה זו תאפשר לפנות אותו משם. תביעה לסילוק יד מקובלת גם במצבים נוספים, למשל אם שוכר של מקרקעין חדל לשלם את דמי השכירות הנקובים בחוזה. סילוק יד ממקרקעין ייעשה גם כאשר חוזה שכירות הסתיים אולם למרות זאת, השכור מסרב לפנות את הנכס. לצורך הגשת תביעה מסוג זה חשוב להשתמש בשירותיו הטובים של עו"ד מנוסה, מכמה סיבות טובות. 

הישענות על פסיקה תקדימית 

עורך דין מנוסה לענייני מקרקעין בקי בפסיקה תקדימית, שעסקה בנושא זה. פסיקה תקדימית שעוסקת בסילוק יד ממקרקעין, בתנאים הדומים למקרה שבו אמור לדון בית המשפט. ככל שהתביעה תהיה מנוסחת בלשון משפטית מתאימה וככל שתישען על הלכות משפטיות ופסיקות קודמות, ההתייחסות תהיה בהתאם. 

קיצור ההליך לסילוק יד 

עו"ד למקרקעין שמכיר את ספר החוקים ואת פסקי הדין יוכל לשכנע את בית המשפט, על פי נימוקים חזקים. עורך דין מסחרי / מקרקעין מנוסה יוכל להצליח להשלים את ההליך מול בית המשפט בפרק זמן קצר ביותר האפשרי. לרוב, משמעות הדבר היא מניעת הפסדים נוספים לבעל הנכס, אפשרות למכור את המקרקעין או להשכיר אותו לגורם אחר. 

ניסיון בהתמודדות מול נוכלי מקרקעין מקצועיים 

כל עורך דין מנוסה למקרקעין יכול לספר על מקרים שבהם בצד השני של תביעה לסילוק יד עומד נוכל מקצועי. נוכלי נדל"ן שמתמחים בהשתלטות על נכסים והימנעות מתשלום שכר דירה. אדם מן הישוב חסר את הכלים להתמודד בצורה מתאימה וגם עו"ד מתחיל עלול לבצע טעויות שונות. עורך דין מנוסה לענייני נדל"ן ומקרקעין יוכל לטפל בנושא בצורה מהודקת, תוך שימוש בכלים המתאימים למקרה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם הצימרים בצפון איבדו את הקסם שלהם?
תחום הנופש והפנאי התפתח מאוד בשנים האחרונות. לצד תנופה באטרקציות ובמגוון פעילויות מרתקות, אנחנו עדים...
קרא עוד »
אוק 16, 2019
סים דאטה – גישה לאינטרנט ככל שתצטרכו
קנייה של סים דאטה יכולה להיות אפשרית היום באופן אינטרנטי. ישנן חנויות אינטרנטיות שמוכרות סים ויהיה...
קרא עוד »
אפר 06, 2022
כמה עולה של שירות תמלול?
שירות תמלול של ניר סלע הוא אפשרות פופולרית עבור עסקים, מוסדות ממשלתיים, חוקרים אקדמיים, אנשי מקצוע...
קרא עוד »
מאי 22, 2023