חדרי תינוקות – 5 טיפים לעיצוב חדר מושלם

חדרי תינוקות

תינוק חדש יצא לאוויר העולם ואין ספק כי הדבר מלווה בהתרגשות רבה. כל אמא יודעת כי אחד הדברים הנוספים המרגשים הינו עיצוב חדר התינוק. כל אחת מאיתנו חולמת על חדר מושלם עם ציוד לתינוקות עבור הקטן או הקטנה שלה. בעיניי הדמיון אנו רואות את החדר לפרטי פרטיו אך לפני שאת מתחילה במלאכה אמא, חשוב שתשימי לב למספר דברים משמעותיים.

הדרך אל החדר המושלם

על מנת לעצב את חדר החלומות עבור התינוק שלך היעזרי בטיפים הבאים:

  • יופי לצד פרקטיות- אין ספק כי הדבר הראשון עליו אנו חושבות כאשר אנו ניגשות אל מלאכת עיצוב החדר הוא הנראות שלו. אנו רוצות שהוא יהיה יפה ומיוחד ושונה. אך חשוב לזכור שלצד האסתטיות של החדר חשוב מאוד לדאוג גם לפרקטיות שלו חדר שאינו פרקטי מקשה על ההתנהלות במיוחד כאשר מדובר בתינוק קטן.
  • צבעים- בחרי את הצבעים אשר ישוו לחדר מראה נעים, רגוע ושלו. בחירה נכונה של צבעים תספק לחדר מראה רגוע יותר וזוהי בדיוק התחושה לה זקוק התינוק יותר מכל וגם את.
  • ריהוט- את תתפתי לקנות ריהוט שאת לא זקוקה לא ולא ישרת אותך. כל רהיט שאין בו צורך יגרום למראה עמוס של החדר. השקיעי בבחירת מזרן למיטת תינוק ואת המיטה הנכונה שתספק לילדך חוויית שינה נוחה ונעימה וכמובן בשידת החתלה פרקטית ואיכותית.
  • וילונות- בחרי בווילונות העשויים בד קליל ולא כבד אשר יצרו בחדר אווירה נעימה ונינוחה. על הווילונות מצד אחד לאפשר לאור לחדור פנימה ובכך לייצר רכות אך מצד שני לא לאפשר לקרני השמש החזקות לסנוור.
  • חמימות- הוסיפי לחדר אביזרים שייצרו תחושת חמימות נעימה כגון שטיח, תמונות על הקיר ואפילו כורסת הנקה יפה ונוחה שתשרת אותך במהלך היום והלילה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים