חדר אמבטיה – איך להפוך את האמבטיה למוארת

חדר האמבטיה הוא החדר הכי חשוב בבית. זה מקום שבו אתה יכול להרגיש שלווה ולהירגע. הדבר הראשון שאנשים שמים לב אליו בבית שלך הוא חדר האמבטיה שלך. אנשים גם מבלים זמן רב בחדרי השירותים שלהם, מכיוון שזה המקום שבו הם דואגים להיגיינה ולבריאות שלהם.

על מנת להפוך את חדר האמבטיה שלכם לאטרקטיבי יותר, עליכם להשקיע באבזור. ניתן לעשות זאת על ידי הוספת אורות לחדר זה. הדרך הטובה ביותר להפוך את חדר האמבטיה לבהיר יותר היא באמצעות התקנת אביזרי תאורה לאמבטיה. 

ישנם סוגים עיקריים של תאורה בחדר האמבטיה:

– מנורות לאמבטיה – אלו הם אורות המשמשים בזמן שאתה מתקלח או עושה אמבטיה. אורות אלה מספקים תאורה כללית. הן גם עוזרות לך לזהות חפצים בחדר האמבטיה שלך כמו מוצרי טיפוח ומגבות.

– מנורות איפור לאמבטיה – אורות אלו ממוקמים מעל מראת האיפור, משני צידיה, או מעליה לחלוטין. הם מספקים תאורה כללית ועוזרים לך לראות את הפנים שלך בזמן איפור או גילוח הפנים.

בחנויות פרזול יש אבזור שצריך כדי להאיר חדר אמבטיה כגון:

תאורה: למראה בהיר ועליז כדאי שתהיה תאורה מעל אזורי הכיור והמקלחת. אתה יכול גם לשקול התקנת אורות צמודי תקרה גם בשאר החדר.

מראה: אם אתה רוצה להוסיף קצת זוהר לחדר האמבטיה שלך, אז אתה צריך לשקול התקנת מראה על אחד הקירות. זה יוסיף מימד נוסף של יופי ומעמד לחדר.

בחנויות יש אביזרים שונים ל ארון אמבטיה, כמו: ידית אינטגרלית, מדפי זכוכית, מראת זכוכית, ומנורות לתאורה טובה יותר. 

אז בואו נסכם: תאורה בחדר האמבטיה היא גורם חשוב מאוד בכל הנוגע ליצירת סביבה מרגיעה. חשוב שהאווירה שיצר האור תתאים לכל מצב רוח וגם תהיה פרקטית ומועילה.

> קבלו מידע על רכישת ידיות לשידה

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סידור עם חריטה של השם האישי
רוצים לקנות מתנה לאדם שיקר לכם? סידור עם חריטה של השם האישי שלו, אשר מגיע גם עם עיטור כתר כסוף וכריכה...
קרא עוד »
פבר 21, 2022
בסיס למיטה וחצי – למה חשוב לשים לב?
ישנם יותר ויותר הורים שקונים מיטות בגודל מיטה וחצי לעומת מיטה רגילה לילדיהם הצעירים, כיוון שהם הבינו...
קרא עוד »
פבר 25, 2020
איך ניתן לשפר פסיכומטרי?
זה קצת לא הוגן שהעתיד של רוב הצעירים במדינת ישראל תלוי בבחינה אחת שהיא בחינת הפסיכומטרי. אז נכון יש אי...
קרא עוד »
מרץ 17, 2019