קונה רכבים מושבתים – מה יוצא לו מזה?

קונה רכבים מושבתים

עבור בעלי הרכבים המושבתים, מכונית שאין יותר דרך לתקן אותה או לפתור את התקלות מהם היא סובלת, זהו כלי רכב שכל מה שנותר לעשות אתו בעצם זה רק למכור לחברת פירוק.

יש כאלה התוהים, למה יש מי שקונה מכוניות מושבתות? מה בעצם יש להם מהגרוטאות הללו שכבר אינן כשירות לכלום? הבה נבדוק מה קורה עם המכונית לאחר שהיא מפורקת לגורמים…

רכב מושבת שאינו שווה יותר לכלום, יוכל בכל זאת להציל כלי רכב אחרים. מדובר בחלקים פנימיים של הרכב שהם עדיין במצב תקין. אלו יוכלו לשמש כחלקי חילוף למכוניות אחרות. גם הברזל עשוי לבוא לשימוש לאחר שהוא מועבר לגריטה ונמכר לחברות ומפעלים העושים שימוש בברזל.

כך בעצם המכונית לא הופכת למעמסה סביבתית על כדור הארץ ויש לנו כאן שמירה ערכית על איכות הסביבה.

מי קונה רכבים מושבתים?

למעשה יש כמה וכמה מגרשים לפירוק רכב המציעים את השירות של קניית רכבים מושבתים. אך ממש לא מומלץ לסמוך על כל אחד שמציע לנו את האפשרות לקנות את המכונית המושבתת. יותר מידי אנשים כבר נפלו בדבר ומכרו את הרכב לחברה הראשונה שהם מצאו ורק אחר כך הם גילו כמה מרה הייתה הטעות שלהם.

לפני שמוכרים את הרכב, חייבים לבדוק האם מדובר בחברה אחראית ומקצועית כמו https://prk.co.il/ אשר עליה אפשר לסמוך מכל הבחינות.

זה אומר שמדובר בחברה עם רישיון לטפל בכלי רכב מושבתים, זה אומר כי החברה היא חברה אמינה והיא תתמחר את המכונית בצורה הכי אמתית וכך למעשה ייהנה הנהג משירות מושלם. שירות שיתחיל בגרירה של הרכב ויסתיים בתשלום הוגן שיהיה נכון ומידתי ביחס לאיכות של הרכב.

כל הצדדים מרוויחים

כשאנחנו מוכרים רכב, למעשה יש כאן רווח לכל הצדדים.

  • בעל המכונית נהנה משרותי גרירה שמבוצעים חינם על ידי החברה, הוא גם מקבל תשלום הוגן עבור המכונית.
  • הקונה נהנה מהעשרת ההיצע שלו בחנות המציעה חלקי חילוף.
  • הלקוחות שיבואו לרכוש את חלקי החילוף ייהנו מחלקים איכותיים בלי שיהיה עליהם לפנות אל היצרן.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים