קניית רכב לפירוק – איך ניתן להשיג בקלות

כאשר הרכב שלכם אינו ניתן לשימוש בגלל תאונה קשה או כי ההוצאות עליו גבוהות והתקלות רבות – מגיע הרגע שבו תרצו להיפטר ממנו. נסיונות המכירה של רכב בעייתי עלולים להימשך זמן רב ובכל הזמן הזה אתם רשומים כבעלים במשרד הרישוי ואחראים לשלם אגרות וקנסות. הדרך היעילה ביותר להיפטר מרכב כזה היא למכור אותו לפירוק. בעלי המגרש יציע תמורת הרכב תשלום במזומן ויטפל בהליכים האדמיניסטרטיביים הנדרשים כדי להסיר מכם את הנטל. מגרשי הרכב לפירוק ממוקמים בכל רחבי הארץ אבל כדאי תמיד למצוא את המגרש הקרוב ביותר, וזאת מאחר שהוצאות הגרירה מוטלות על בעלי המגרש. 

מחפשים קונה רכבים לפירוק במרכז? אנחנו הכתובת >>>

מציאת מגרש מכוניות במהירות

כאשר הגעתם למסקנה שהרכב כבר לא ייסע יותר ורצוי להיפטר ממנו כמה שיותר מהר – כדאי לחפש מיד מגרש שבו נמצאים רכבים לפירוק. אלה אינם מגרשי מכוניות יד שנייה אלא מגרשים ייעודיים של כלי רכב שיצאו מכלל שימוש. הכי קל למצוא מגרש שנמצא קרוב אליכם ושבעליו יכול לשלוח במהירות נציגים שיפנו את הרכב, אבל לפני כן עדיף לברר איזה תשלום הוא מציע תמורתו ולהשוות מספר הצעות. כדאי לפנות אך ורק לבעלי מגרשים שנמצאים קרוב אליכם והוצאות הגרירה שלהם יהיו מינימליות, ולא לפנות למגרש מרוחק. הוצאות הגרירה מוטלות על אלה שיפרקו את הרכב, וירוויחו ממכירת החלפים ומטילי הברזל. 

צרו קשר עם קונה רכבים DBC >>>

פנייה לגורם אמין

השוק מלא בבעלי מגרשי רכב לפירוק, ויש להם עבודה קבועה במשך כל השנה, לכן חשוב לתאם את הגרירה ומחיקת הרישום (שנועדה לפטור אתכם מאגרות ומסים) מול גורם אמין בלבד, שיבצע במהירות את הגרירה וישלם לכם תמורתה, ולפני כן להכיר את התעריפים המקובלים לפי סוגי הרכב השונים. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

משכנתא למסורבים בבנק

הליך של נטילת משכנתא יקרה בדרך כלל כאשר אדם ירצה לרכוש נכס מסוים, אולם מה קורה כאשר יש BDI שלילי או גורמים אחרים הפוגעים בסיכוי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים