ביטוח חתולים

ביטוח חתולים

ביטות חתולים מעניק שקט נפשי בנוגע למקרי חירום, מחלות ופציעות של החתול שלכם. לא הרבה מכירים בחשיבות רכישת ביטוח לכלבים וחתולים באתר https://chayuta.com. למי מומלץ לעשות ביטוח לחתולים, אילו הוצאות כלולות בפוליסה וכיצד לוודא שאתם בידיים טובות במדריך שלפניכם. 

מתי מומלץ לרכוש ביטוח לחתול?

במידה והחתול שלכם נוהג להסתובב מחוץ לבית ברחוב, בחצר או במושב, חשוב ביותר לבטח אותו מפני פציעות ומחלות. הסכנות בחוץ רבות עבור חתול ביתי – מכוניות ואופנועים, כלבים וחתולים אחרים (ולא תאמינו, גם ציפורים)- כל אלו עלולים חס וחלילה לגרום נזק פיזי רב והחתול האהוב שלכם יזדקק לטיפול חירום. הדבר עלול להוביל להוצאות מאוד גבוהות ואתם לא רוצים להיות במצב שאין לכם מספיק כסף כדי לעזור לחתול שלכם.

אילו טיפולים כלולים בביטוח לחתולים?

ביטוח חתולים לרוב מכיל החזר בגין טיפולים וטרינריים שונים החל מפציעות קלות כגון שריטות מריב חתולים או נשיכה של כלב ועד מחלות קשות כגון סרטן. לכן התשובה לשאלה (אם נשאלה) למה לעשות ביטוח לכלב או חתול היא דיי ברורה.

להעניק את הטיפול הטוב ביותר לחתול שלכם

במידה ויש ביטוח לחתול שלכם, אתם לא תצטרכו להשוות מחירים בין הוטרינרים השונים ולהחליט החלטות רפואיות על סמך שיקול כלכלי. במידת הצורך, תוכלו לחפש את הוטרינר הטוב ביותר לטיפול בבעיה הרפואית ולהיות רגועים שיש כיסוי שמכסה את עלויות האשפוז, הבדיקות, הטיפולים והתרופות. 

 אל תתקרבו אל הוטרינרים שבהסדר 

ישנים ביטוחים לחתולים אשר נותנים כיסוי רק לטיפולים אשר בוצעו עם וטרינרים אשר נמצאים בהסדר עם חברת הביטוח. עדיף לקנות ביטוח לחתול אשר אינו מגביל אותכם לוטרינרים מסוימים, אלא מאפשר לכם לבחור את הטוב ביותר. פנייה לכל וטרינר שתבחרו בעצמכם תוציא מהמשוואה את האחריות של הוטרינר כלפי חברת הביטוח וכל תשומת לבו תהיה נתונה אל ריפוי החתול שלכם.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה נופל תחת הקטגוריה "עבירות מחשב"?
עבירת מחשב היא עבירה פלילית. עבירה פלילית זו נעשית באמצעות מחשב או כלפי מחשב או נתונים במחשב. בישראל...
קרא עוד »
פבר 20, 2022
שיקום נוירולוגי – מה זה ואיך הוא מתבצע
אנשים שעוברים אירוע נוירולוגי יודעים שגם אחרי שהם יקבלו טיפול בבית החולים, הדרך לתפקוד מלא, אם בכלל...
קרא עוד »
מאי 08, 2022
עדשות מגע רכות או קשות?
עדשות מגע הן דרך מצוינת לתקן את הראייה ולשפר את בריאות העיניים. הם גם דרך מצוינת לשפר את מראה העיניים...
קרא עוד »
נוב 13, 2022