שתלים דנטליים בשיא הטכנולוגיה

שתלים דנטליים

המונח אסתטיקה מתקשר לרוב לתכשירים ומוצרי טיפוח הנמכרים בחנויות הפארם השונות, כאשר למעשה לאסתטיקה יש קשר הדוק גם לשיניים הנמצאות בפה. כיוון שהפנים הן החלק הבולט ביותר בגוף, לשיניים יש חשיבות בלתי נפרדת מהמראה האסתטי של הפנים – כך ששיניים פגועות, שבורות או חסרות בפה עשויות לגרוע מהאסתטיקה של הפנים ולהוות גורם מרכזי לתחושת דימוי עצמי נמוך.

קיים מענה אסתטי יעיל לבעיה של חוסר או פגיעה בשיניים, המאפשר השתלה של שיניים מלאכותיות תוך שימוש בהחדרת שתלים דנטליים בשיא הטכנולוגיה.

מהם שתלים דנטליים?

שתלים דנטליים מהווים את החלופה הטובה ביותר לנקודות עיגון החסרות בלסת במקרה של חוסר בשיניים, כך שלאחר ביצוע ההשתלה של השתל הדנטלי ניתן להתקין עליו את כותרת השן המלאכותית שהוא הכתר המחליף את השן המקורית שהייתה בפה. היתרון של שתלים דנטליים נמצא במגוון אפשרויות הטיפול שניתן לעשות איתם, זאת הודות להתפתחות הטכנולוגיה בתחום רפואת השיניים האסתטית.

סוגי טיפול של שתלים דנטליים

  • השלמת שן חסרה – במקרה שחסרה שן אחת בפה כתוצאה מפגיעה בבסיס שלה, אם מדובר בשן קדמית או אחורית, ניתן להשלים אותה באמצעות השתלה של שתל דנטלי מבלי לפגוע בשיניים התקינות הסמוכות אליה.
  • בניית עצם חסרה – גם כאשר חסרה עצם בלסת המהווה את הבסיס הדרוש להחדרת השתל, ניתן להשלימה באמצעות טכנולוגיית השתלת עצם.
  • השתלת ALL ON 4-6 – טיפול ייחודי ומתקדם המאפשר להשתיל 12 שיניים חסרות באמצעות 4-6 שתלים דנטליים בלבד.
  • השתלת שיניים ממוחשבת – טכניקת השתלת שיניים מתקדמת וחדישה המאפשרת דיוק מירבי בתהליך ההשתלה.
  • השתלת שיניים ביום אחד – זהו הליך טיפולי המאפשר להשיג חיוך מושלם באמצעות טיפול השתלת שיניים ביום אחד בלבד. מדובר על טיפול חדשני באמצעותו ניתן להשלים שן אחת חסרה ועד מספר שיניים, זאת בהתאם לאפשרות ביצוע העמסה מיידית וחיבור השיקום אל השתל.

כל סוג טיפול שצוין לעיל מותאם באופן אינדיבידואלי למצבו של כל מטופל. במרפאת המומחים של ד"ר ג'רי כהן מתבצעים כל סוגי הטיפולים על ידי רופאים מובילים בתחום, המחזיקים בניסיון רב בתחום השתלות שיניים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורות חיים למנהלים – מנסחים אותם בחכמה
רוצים לכתוב קורות חיים למנהלים ולדעת כי אתם דואגים לכתוב אותה בצורה מוצלחת ככל האפשר וזאת על מנת...
קרא עוד »
יונ 01, 2021
איך בוחרים מערכת הגברה לאירוע?
כדי לעבור בשלום אירוע חברה, אירוע שמחה או כל אירוע אחר  - חשוב לבחור מערכת הגברה שתואמת את אופי האירוע...
קרא עוד »
מרץ 28, 2021
איך להתגרש גם כשיש ילדים קטנים בבית
ישנם זוגות שחשים שהם אינם יכולים להישאר ביחד. אם לזוגות הללו יש ילדים קטנים בבית, לא פעם הם חשים שהם...
קרא עוד »
נוב 19, 2020