עורך דין גירושין חושף – עליה במספר המתגרשים בתקופת הקורונה

עורך דין גירושין

כמו בזמני לחץ רבים, אנשים לא תמיד מצליחים להסתדר בצורה טובה ביניהם. תקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת לכולנו, כזו שמביאה לעיתים קרבה בבית ומקרים מסוימים לריחוק ומחלוקות. במאמר זה נדבר על גירושין בזמן הקורונה וכיצד להתנהל.

עורך דין גירושין חושף – עליה במספר המתגרשים בתקופת הקורונה

תקופת הקורונה הביאה עימה בעיות רבות אל תוך בתים רבים בעולם וגם כאן אצלנו בישראל. זוגות רבים מוצאים את עצמם עומדים בפני בין הדין כדי להתגרש זה מזה. נראה שהאדם הראשון שפונים אליו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בכל ההליך, הוא עו"ד גירושין.

בתקופה לא פשוטה זו, יש מי שלוקח את המריבות בתוך הבית צעד אחד קדימה ופשוט מתגרשים. עורכי דין מספרים על עליה חדה במספר הגירושין בזמן הקורונה בעיקר.

מכת גירושין ומה עושים איתה?

שלושים עד ארבעים אחוזים מכלל הנשואים, מסתיימים בגירושין. גירושין ללא אשמה אינם דורשים כל ראיה על מעשה שגוי מצד אחד מבני הזוג. אמנם גירושין הם החלטה רגשית קשה, אך מבחינת החוק, הם יכולים בקלות להינתן במסגרת פסיקת גירושין ללא אשמה.

תחום זה יכול להיות רווי ברגשות ובהחלטות שמשנות חיים. לפיכך, על עורך דין לגירושין להתמודד בעדינות אך בצדק במגוון רחב של נושאי דיני משפחה החל מגירושין, ביטול נישואין והפרדה משפטית ועד למשמורת ילדים, מזונות ילדים וביקורים

עורך דין בזמן קורונה

זמן הקורונה הוא זמן מועד למריבות ולחילוקי דעות קשים גם בנושאים כמו משמורת משותפת. לא תמיד בני זוג מתנהלים נכון במצבים כאלה וחלקם מגיעים למדרגות הרבנות. כדי לעשות זאת בצורה הנכונה והבריאה ביותר, עליכם לרכוש את שירותיו של עורך דין מיומן.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים בית אבות במרכז?
מספר הקשישים בעולם הולך וגדל. בארצות הברית יש יותר מ-40 מיליון בני אדם מעל גיל 65. המספר צפוי לגדול עד 2050....
קרא עוד »
ספט 06, 2022
חנות פולי קפה: כך תזמינו קפה באינטרנט
קפה באינטרנט, זה לא רק להזמין כוס קפה מבית קפה כזה או אחר. למעשה, כשרוצים בבית קפה משובח במיוחד, שווה...
קרא עוד »
מרץ 09, 2021
ההבדלים בין מדפסות FDM למדפסות SLA
ישנם הבדלים רבים בין מדפסות FDM למדפסות SLA. לשניהם יש יתרונות ומגבלות משלהם. מדפסות FDM מדפיסות בדרך כלל...
קרא עוד »
נוב 02, 2022