ביטוח לכלבים – מדוע חשוב שיהיה לנו ביטוח כזה

ביטוח לכלבים

כשאנחנו מביאים כלב הביתה, בין אם הוא גור או כלב בוגר, אנחנו מסתכלים רק על הצד החיובי, הצד היפה שבעניין, העובדה שאנחנו מקבלים חבר חדש למשפחה, העובדה שאנחנו נהנים מחיית מחמד נאמנה, כיפית, חיה שאפשר לטייל ולשחק איתה.

אך עלינו לחשוב על כל התמונה כולה. ישנם כלבים שמתקשים בסביבת בני אדם, בוודאי אם מדובר בסביבה של אנשים זרים. עלינו להיערך לכך בהיבטים שונים. בין היתר, אנחנו צריכים להיערך לכך בהיבט של ביטוח לכלבים.

בשנים האחרונות חברות הביטוח מציעות לנו אפשרות לרכוש ביטוח עבור הכלב שלנו. מדובר בפוליסת ביטוח שמאפשרת לנו להגן על עצמנו מפני תביעות של צד ג', לגבי נזקין בגוף וברכוש שהכלב עלול לייצר. למשל, אם הכלב שלנו נושך בן אדם, אם הוא גורם נזק לרכוש של בית, חצר, גינה או כל דבר אחר, הרי במקום שאנחנו נצטרך לשלם את כל הסכום, אפשר שנממש את הפוליסה ואז חברת הביטוח תשתתף בהוצאות. צריך לומר, שזה נכון גם לגבי נזקים שהכלב גורם לנו בבית. אם הוא למשל הורס ציוד יקר, אז אנחנו יכולים להפעיל את הפוליסה, ואז חברת הביטוח תעזור לנו בתשלום התיקון או רכישת הציוד מחדש.

מעבר לכך, ביטוח לכלבים כולל גם את כל מה שקשור להיבטים בריאותיים של הכלב. אנחנו, כידוע, חברים בקופת חולים, יש לנו ביטוח לאומי ולצד כל זה גם ביטוח בריאות פרטי. לכלב אין את כל זה, המדינה לא משתתפת בהוצאות על טיפולים בריאותיים שונים. אנחנו אמורים לממן את כל הטיפולים שלו בעצמנו.

מאחר וקיים תמיד חשש שהכלב יחלה או יידרש לעבור טיפולים וניתוחים משמעותיים ויקרים, הרי שאם נחזיק עבורו ביטוח בריאות, ביטוח לכלבים, נוכל להשתמש בפוליסה לצורך מימון חלק משמעותי מעלויות הטיפול בו. אומנם על כלבים גורים זה פחות משפיע, אך עבור כלבים בוגרים ומבוגרים, זה מאוד משמעותי, שכן כך אנחנו יכולים לחסוך לא מעט כסף.

לכן רצוי מאוד לעשות פוליסת ביטוח לכלבים אצל סוכן ביטוח שמתמחה בכך.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם היתרונות בתלת אופן מתקפל לפעוטות?
הפעוטות של היום לומדים כמעט מגיל אפס לרכב על אופניים. אז ברור שהאופניים לא נכנסות מיד לתמונה. בתחילה...
קרא עוד »
אפר 29, 2022
תובנות על פינוי חפצים ישנים מבתים: מי צריך ומי לא צריך
כסמכות מובילה בתחום ארגון הבית והסדרת הבלגן, אני בקיא היטב במורכבות של פינוי חפצים ישנים מהבתים. הבה...
קרא עוד »
פבר 19, 2024
לוח תאריכים משפחתי – למה זו המתנה המושלמת לבן משפחה?
בחיי כל משפחה ישנם רגעים שלעולם לא נרצה לשכוח. תאריכים של ימי הולדת, חתונה, בר מצווה או בת מצווה, ברית...
קרא עוד »
אוג 17, 2021