ביטוח לכלבים – מדוע חשוב שיהיה לנו ביטוח כזה

ביטוח לכלבים

כשאנחנו מביאים כלב הביתה, בין אם הוא גור או כלב בוגר, אנחנו מסתכלים רק על הצד החיובי, הצד היפה שבעניין, העובדה שאנחנו מקבלים חבר חדש למשפחה, העובדה שאנחנו נהנים מחיית מחמד נאמנה, כיפית, חיה שאפשר לטייל ולשחק איתה.

אך עלינו לחשוב על כל התמונה כולה. ישנם כלבים שמתקשים בסביבת בני אדם, בוודאי אם מדובר בסביבה של אנשים זרים. עלינו להיערך לכך בהיבטים שונים. בין היתר, אנחנו צריכים להיערך לכך בהיבט של ביטוח לכלבים.

בשנים האחרונות חברות הביטוח מציעות לנו אפשרות לרכוש ביטוח עבור הכלב שלנו. מדובר בפוליסת ביטוח שמאפשרת לנו להגן על עצמנו מפני תביעות של צד ג', לגבי נזקין בגוף וברכוש שהכלב עלול לייצר. למשל, אם הכלב שלנו נושך בן אדם, אם הוא גורם נזק לרכוש של בית, חצר, גינה או כל דבר אחר, הרי במקום שאנחנו נצטרך לשלם את כל הסכום, אפשר שנממש את הפוליסה ואז חברת הביטוח תשתתף בהוצאות. צריך לומר, שזה נכון גם לגבי נזקים שהכלב גורם לנו בבית. אם הוא למשל הורס ציוד יקר, אז אנחנו יכולים להפעיל את הפוליסה, ואז חברת הביטוח תעזור לנו בתשלום התיקון או רכישת הציוד מחדש.

מעבר לכך, ביטוח לכלבים כולל גם את כל מה שקשור להיבטים בריאותיים של הכלב. אנחנו, כידוע, חברים בקופת חולים, יש לנו ביטוח לאומי ולצד כל זה גם ביטוח בריאות פרטי. לכלב אין את כל זה, המדינה לא משתתפת בהוצאות על טיפולים בריאותיים שונים. אנחנו אמורים לממן את כל הטיפולים שלו בעצמנו.

מאחר וקיים תמיד חשש שהכלב יחלה או יידרש לעבור טיפולים וניתוחים משמעותיים ויקרים, הרי שאם נחזיק עבורו ביטוח בריאות, ביטוח לכלבים, נוכל להשתמש בפוליסה לצורך מימון חלק משמעותי מעלויות הטיפול בו. אומנם על כלבים גורים זה פחות משפיע, אך עבור כלבים בוגרים ומבוגרים, זה מאוד משמעותי, שכן כך אנחנו יכולים לחסוך לא מעט כסף.

לכן רצוי מאוד לעשות פוליסת ביטוח לכלבים אצל סוכן ביטוח שמתמחה בכך.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים