תיקון דייסון בלי לרוץ לקנות חדש – מתי זה מתאפשר?

תיקון דייסון בלי לרוץ לקנות חדש - מתי זה מתאפשר?

אם השואב אבק שלכם משמיע רעשים משונים, זה לא אומר שהגיע זמנו, לא בוודאות. שואבי אבק וגם האיכותיים ביותר בדרך כלל רגילים לעשות בעיות. 

זה לא אומר שזה לא איכותי, פשוט אופן השימוש בהם והדברים שנכנסים לתוכם גורמים להם בלאי מואץ ולכן אתם יכולים להיתקל פעמים רבות בשואב שלא עובד. 

לכן, רגע לפני שאתם רצים לקנות חדש, בין אם מדובר בתקופת הניקיונות שלפני פסח ובין אם מדובר בצורך תדיר לשטוף את הרכב שלכם ולנקות ריפודים בבית, עצרו רגע ונסו להבין איפה הבעיה והאם ניתן לבצע תיקון דייסון מבלי לרכוש אחד חדש.

מתקשים להבין איפה הבעיה? אל דאגה, בדיוק בשביל זה הכנו לכם את השורות הבאות. 

תיקון דייסון בלי לרוץ לקנות חדש:

תקלה נפוצה בשואבי אבק בכלל ובשואב של דייסון בפרט זה הרעשים שפתאום מגיעים מתוך השואב. לפעמים זה רעשים ממש חזקים, כאילו המנוע נתקל במשהו והוא מתקשה להסתובב. 

אתם מנתקים את השואב בחשש כדי שלא יקרה נזק בלתי הפיך, אבל הרבה פעמים בדיקה קצרה תגלה לכם שמדובר במשהו אחר לגמרי. לפעמים, לכלוכים גדולים נכנסים לתוך השואב וחוסמים אותו לחלוטין כך שמה שקורה זה שהשואב מתקשה להתמודד עם הלכלוך הזה והמנוע מתאמץ.

בשביל זה אתם צריכים לרוקן את השקית ולאתר איפה נתקע הלכלוך הגדול. 

תקלה נפוצה נוספת היא שלפעמים השואב פשוט לא נדלק כאן צריך לשים לב להבדלים. לפעמים, המנוע אכן נשרף ויש צורך להחליף שואב ולפעמים רק הכבל כבר לא תקין או שיש צורך להחליף סוללה לדייסון. למה זה קורה? משום שהשואב על רגליים והרבה פעמים מושכים אותו מהכבל עד שנוצר נתק.

במקרים כאלו אתם תשימו לב שהשואב מקצר כך תדעו שהבעיה היא בכבל.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

משכנתא למסורבים בבנק

הליך של נטילת משכנתא יקרה בדרך כלל כאשר אדם ירצה לרכוש נכס מסוים, אולם מה קורה כאשר יש BDI שלילי או גורמים אחרים הפוגעים בסיכוי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים