איך מתמודדים עם נחירות?

סטיילינג לחדר שינה

נחירות הן תופעה שמתייחסים אליה בהומור בפולקלור אבל היא מעידה על בעיה בריאותית שהולכת ומחמירה אם לא מטפלים בה. היא קורית רק בשינה משום שבזמן כזה המערכות בגוף רפויות והשרירים שנכנסים לפעולה כדי לקיים את מערכות הנשימה נתקלות בבעיה הכרונית שנוצרת בגלל גיל או בעיות מכניות אחרות. אנחנו יודעים זאת משום שנדיר יותר לשמוע ילדים נוחרים ובמקרים כאלה מזהים מיד את החסימה של האוויר, אם זה במחיצות האף או בגרון, בשקדים מודלקים. 

בואו לגלות מהי נשימה בריאה בשיטת בוטייקו

מה קורה בגלל הנחירות?

קל לצחוק על זה ולפטור את זה כבעיית רעש אבל הרעש החזק הזה פוגע בסופו של דבר באוזניים בגלל עוצמת הדציבלים, בדיוק כמו עוצמת רעש בעבודה. אבל הרעש אינו הבעיה היחידה אלא בעיקר הפגיעה בקליטת החמצן ושאיפת התוצר של הנשימה שמשפיעה על בריאות המוח ואיכות השינה. אם לא מטפלים בזה וזה הולך ומחמיר זה עלול להגיע למצב של דום נשימה בשינה, מצב מסכן חיים מלבד העובדה שמדובר בהסלמה של הפגיעה באיכות השינה והחיים. לאחר ליל נחירות ודום נשימה בשינה פשוט לא מתפקדים בצורה מיטבית במהלך היום.

שרירים רפויים בגלל הגיל

אצל מבוגרים זה קורה פשוט בגלל התרופפות והיחלשות של שרירים, בגלל מצב גופני ירוד יותר באופן כללי ובגלל הרגלי נשימה ושאיפה לא נכונים או אפילו שינה לא טובה ולא בריאה על מזרן לא מתאים או במצב פיזי ירוד ללא מודעות לליקויים שונים ביציבה ובאופן נשיאת הגוף. הרפיון גורם לליקויי תפקוד במערכת הנשימה.

התיקון הטבעי

דרוש תיקון כולל של כל ההיבטים בחיים ובגוף שקשורים לכך, לאחר בדיקות רפואיות ששוללות בעיות חמורות ואקוטיות יותר. רוב הנוחרים מגלים שבעזרת אימון נשימה ושיטות טבעיות לתיקון הנשימה הטבעית והחזרת התבונה הזאת לגוף אפשר לשפר גם את מצב השינה ואת הנשימה בלילות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים