איך מתמודדים עם נחירות?

סטיילינג לחדר שינה

נחירות הן תופעה שמתייחסים אליה בהומור בפולקלור אבל היא מעידה על בעיה בריאותית שהולכת ומחמירה אם לא מטפלים בה. היא קורית רק בשינה משום שבזמן כזה המערכות בגוף רפויות והשרירים שנכנסים לפעולה כדי לקיים את מערכות הנשימה נתקלות בבעיה הכרונית שנוצרת בגלל גיל או בעיות מכניות אחרות. אנחנו יודעים זאת משום שנדיר יותר לשמוע ילדים נוחרים ובמקרים כאלה מזהים מיד את החסימה של האוויר, אם זה במחיצות האף או בגרון, בשקדים מודלקים. 

בואו לגלות מהי נשימה בריאה בשיטת בוטייקו

מה קורה בגלל הנחירות?

קל לצחוק על זה ולפטור את זה כבעיית רעש אבל הרעש החזק הזה פוגע בסופו של דבר באוזניים בגלל עוצמת הדציבלים, בדיוק כמו עוצמת רעש בעבודה. אבל הרעש אינו הבעיה היחידה אלא בעיקר הפגיעה בקליטת החמצן ושאיפת התוצר של הנשימה שמשפיעה על בריאות המוח ואיכות השינה. אם לא מטפלים בזה וזה הולך ומחמיר זה עלול להגיע למצב של דום נשימה בשינה, מצב מסכן חיים מלבד העובדה שמדובר בהסלמה של הפגיעה באיכות השינה והחיים. לאחר ליל נחירות ודום נשימה בשינה פשוט לא מתפקדים בצורה מיטבית במהלך היום.

שרירים רפויים בגלל הגיל

אצל מבוגרים זה קורה פשוט בגלל התרופפות והיחלשות של שרירים, בגלל מצב גופני ירוד יותר באופן כללי ובגלל הרגלי נשימה ושאיפה לא נכונים או אפילו שינה לא טובה ולא בריאה על מזרן לא מתאים או במצב פיזי ירוד ללא מודעות לליקויים שונים ביציבה ובאופן נשיאת הגוף. הרפיון גורם לליקויי תפקוד במערכת הנשימה.

התיקון הטבעי

דרוש תיקון כולל של כל ההיבטים בחיים ובגוף שקשורים לכך, לאחר בדיקות רפואיות ששוללות בעיות חמורות ואקוטיות יותר. רוב הנוחרים מגלים שבעזרת אימון נשימה ושיטות טבעיות לתיקון הנשימה הטבעית והחזרת התבונה הזאת לגוף אפשר לשפר גם את מצב השינה ואת הנשימה בלילות.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לא מתפשרים על נוחות – תיק למחשב נייד
אחד התיקים הפופולאריים ביותר לשימוש היום, הן בקרב צעירין והן בקרב מבוגרים, הוא תיק למחשבים ניידים....
קרא עוד »
פבר 10, 2019
רוצים להמנע מאכילת בשר? מה יכול להחליף בשר?
הצרכנים דורשים יותר ויותר תחליפי בשר. עם זאת, אין היצע עצום של תחליפי בשר איכותיים. הפתרון היחיד הוא...
קרא עוד »
אוג 02, 2022
טיפול בילדים בשמנים
היום גוברת המודעות לגבי ריפוי טבעי באמצעות שימוש בצמחי מרפא, תזונה מאוזנת ומותאמת אישית וכמובן שמנים...
קרא עוד »
ינו 15, 2020