עדן שעונים

אם חיפשתם לענוד שעון בעצמכם, או שיש לכם אחד אך אינך יודעים דבר על השעון שאתם משליכים על פרק כף היד שלכם, מאמר זה הוא בשבילכם. החל משקלול היתרונות והחסרונות של סוגים שונים של מנגנונים ועד הצעת הסגנונות השונים של עדן שעונים ED Watches.

עדן שעונים – ED Watches

חברת עדן שעונים המוכרים את מותגי השעונים הטובים ביותר, היא חברה וותיקה שדרכה תוכלו למצוא את השעונים היפים ביותר והחזקים שיש. בין אם אתם אוהבים שעונים או לא, עדן שעונים היא כבר סיפור אחר.

גם אנשים שמעולם לא ענדו שעונים, מספרים על עדן שעונים כחברה בעלת יוקרה רבה בכל הקשור לתכשיטים ושעוני גברים ונשים.

צפו בתנועות

כשאתם מתחיל להכיר שעונים, מילה אחת שתשמעו עליה הרבה היא "תנועה". התנועה מקיפה לא רק את תזוזת ידיו של השעון סביב פניו, אלא את הדרך שבה המנגנונים הפנימיים שלה מייצרים את האפקט הזה. תנועות השעון מגיעות בשלושה סוגים: מכני, אוטומטי וקוורץ.

היתרונות של שעונים מכניים

אין צורך בסוללה

מכיוון ששעון מכני מופעל על ידי תנועה, לעולם לא תצטרכו ללכת לתכשיטן כדי להחליף סוללה. כשהשעון מפסיק לתקתק, פשוט הרימו אותו.

תנועת ידיים חלקה

תנועת הידיים לא ממש מפריעה לתפעול השעון, שכן הוא שומר על עצמו פועל מספיק זמן – גם אחרי שאין תנועה רציפה.

דמות

ההנדסה והעבודה שנכנסים לשעון מכני עוצרי נשימה. בתוך השעון שלכם ישנם הילוכים זעירים וקפיצים שעובדים יחד, כדי לתת לכם את השעה. נכון, בדרך כלל אף אחד לא רואה את זה, אבל זה חלק מהקסם; שען השקיע שעות על גבי שעות בשכלול מנגנון הנסתר מהעין.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים