בית בובות עץ – תופתעו לגלות שלא רק לילדות

בית בובות עץ

אם חשבתם שבית בובות הוא צעצוע הרלוונטי לבנות בלבד, חשוב מאוד שתבינו כי אנו חיים בעולם מתקדם שבו המגזריות פחות משחקת תפקיד ועל כן, משחקים שבעבר לכאורה נחשבו למשחקי בנות, הם משחקים מאוד רלוונטיים גם עבור בנים. מעבר לכך, למשחקים שהיו עבר רלוונטיים לבנות לבד, יש ערך וחשיבות רבה מבחינה התפתחותית גם עבור בנים ועל כן, אין ספק שכדאי מאוד שגם בנים ישחקו עם בובות, עגלות בובה וכמובן גם בית בובות מעץ.

מדוע כדאי שגם בנים ישחקו בבית בובות מעץ?

כאמור, משחקים שלכאורה היו מיועדים בעבר רק עבור בנות, רלוונטיים מאוד גם עבור בנים כיום. המשחק בבית בובות מאפשר לכל ילד לשחק משחקי דמיון שיעשירו את עולם הדמיון שלו ויאפשרו לו ליצור אינטראקציה חברתית חיובית עם החברים שאיתם הוא ישחק בבית הבובות. לכל אחד יהיה תפקיד במשחק והמשחק בבית הבובות ידמה לא מעט את המציאות. ניתן לשחק במשחקי תפקידים כגון: אם ואם או משפחה, ניתן  ליצור שיחות מילוליות בין הדמויות השונות בבית הבובות סביב סיטואציות שונות הנוגעות להתנהלות היומיומית ועוד. אין ספק כי מדובר על משחק חשוב מאוד שיש לו ערך רב בקרב כל ילד ועל כן, אין ספק שכדאי לחשוף גם בנים וגם בנות למשחק בבית בובות מעץ.

מדוע דווקא בית בובות מעץ?

על אף שניתן למצוא כיום בתי בובות מפלסטיק, אין ספק כי בית בובות מעץ מהווה את הבחירה הטובה ביותר וזאת בשל העמידות שלו, האיכות שלו והנראות הוויזואלית המרשימה שלו. משחק בבית עץ מעין זה הוא משחק חוויתי ואיכותי ומספק לכל ילד חוויה נעימה ומעבר לכך, חווית משחק שתתרום רבות גם להתפתחות שלו.

להשיג בג'ירפה – חנות צעצועים >>>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גיטרה לילדים

אם אתם מעוניינים שהילד שלכם ירכוש תחביב שגם מאוד יועיל לו, לימוד גיטרה יכול להיות דבר מצויין. לימוד גיטרה הוא גם מהנה וגם תורם להתפתחות

קרא עוד »

אופטומטריסט רמת גן

ברמת גן ניתן למצוא לא מעט אופטומטריסטים מקצועיים יותר ופחות. כיצד נדע לבחור את האחד שלנו ? קודם כל החשיבות היא למיקום הגיאוגרפי, רמת גן

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים