מפיץ ריח חשמלי

מפזר ריח חשמלי הוא מכשיר אלקטרוני המפזר שמנים אתריים ליצירת ריח נעים באוויר. הם פופולריים בקרב אנשים הסובלים מאלרגיות, בעיות נשימה ומצבים אחרים.

המפזרים הטובים ביותר מסוגלים לשחרר לאוויר ערפל של מים ושמנים אתריים אשר יכול להישאף על ידי האדם. ישנם סוגים רבים ושונים של מפזרים בשוק כיום, אך רובם משתמשים בחום או בחשמל כדי לייצר את הערפל.

שימוש במפיץ ריח חשמלי

השימוש במפיץ ריח אינו מוגבל רק לארומתרפיה. מפיץ ריח חשמלי יכול לשמש גם ליצירת מצב רוח בבית שלך. ריח של פרחים טריים או ריח של קפה טרי יכול לשנות את הדרך בה אתה מרגיש לגבי הבית שלך.

מפיצי ריח הם דרך מצוינת להפוך את הבית שלך ליותר מסביר פנים ומרגיע עבורך ועבור האורחים שלך!

סוגי מפיץ ריח חשמלי

ישנם שני סוגים של מפיצי ריח חשמליים. הסוג הראשון הוא מפזר קולי. מפזר מסוג זה רוטט ליצירת ערפל שמתפזר באוויר. זה יוצר סביבה קרירה ולחה וניתן להשתמש בו לארומתרפיה ולמטרות אחרות. הסוג השני של מפזר הוא מפזר הנבולייזר, המשתמש בחום או במאוורר כדי ליצור ערפל משמנים אתריים או תערובת מים ושמנים.

המפזרים האולטראסוניים זולים יותר ממפזרי נבולייזר אך יש להם גם פחות תכונות כמו טיימר מתכוונן או כיבוי אוטומטי. מצד שני, לפזרני נבולייזר יש יותר תכונות אבל הם יקרים יותר מדגמים אולטראסוניים.

סוגי ריח במפיץ ריח חשמלי

מגוון רחב של מפיצי ריח חשמליים קיימים בשוק. יש הרבה סגנונות, צורות וגדלים שונים. חלקם מיועדים לשימוש בבית בעוד שאחרים מיועדים לשימוש במשרד.

קיים מגוון רחב של ריחות שניתן להפיץ על ידי מפזרים חשמליים אלו. אלה יכולים לנוע בין וניל, לבנדר ותפוח ועד ריחות הדרים כמו לימון או תפוז.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שמאי מכריע – כיצד בוחרים שמאי
אם אנחנו זקוקים לבעל מקצוע מסוים, לא משנה באיזה תחום מדובר, עלינו לדעת כיצד לבחור את האיש הנכון, בשביל...
קרא עוד »
יונ 28, 2021
מה נחשב לטיול משפחתי מושלם?
אין ספק כי משפחה היא הדבר החשוב ביותר בחיים, היא תדאג לנו כאשר אנחנו נתקלים בקושי, היא תטפל בנו כאשר...
קרא עוד »
פבר 06, 2019
האם אפשר לעשות איטום במהלך החורף?
איטום הוא תהליך הכולל מריחת ציפוי על פני השטח של חפץ על מנת להפחית את מעבר האוויר ואדי המים. השאלה "האם...
קרא עוד »
מרץ 23, 2023