מנוי לווטרינר – האם זה משתלם

במקרים מסוימים, מנוי לווטרינר יכול להיות הדבר הטוב ביותר מבחינת הכלב ומבחינת עלויות הטיפול בו. כלב הזקוק באופן תכוף יותר לווטרינר מכל סיבה שהיא, יצטרכו בעליו לכתת רגליים מווטרינר אחד לשני. מנוי יכול להיות דבר מעולה למצב זה.

מנוי לווטרינר – האם זה משתלם 

ברוב המקרים, מנוי עשוי להשתלם לנו כמעט בכל מצב בחיים שבו נצטרך לקבל שירות תכוף על ידי גוף מסוים. במכון כושר, כדי לחסוך בעלויות, מנוי הוא פתרון ראוי לכך. דבר זה אינו שונה בתכלית, כאשר אנו רוצים לעשות מנוי עבור הכלב שלנו, אצל הווטרינר העירוני או הפרטי.

עשו סקר שוק קטן ברשת, לפני שאתם מחליטים על ווטרינר טוב ומקצועי, עבור הכלב המתוק שלכם. חשוב לבדוק שהוטרינר הוא גם וטרינר חירום בתל אביב והסביבה למקרה הצורך. 

מחלת הלפטוספירוזיס אצל כלבים – מה זה? 

בניגוד לרוב המחלות, לפטוספירוזיס נגרמת על ידי חיידקים, ולכמה כלבים מסוגים מסוימים, עשויים שלא להופיע כלל בתסמינים למחלה זו. את הלפטוספירוזיס, ניתן למצוא ברחבי העולם בקרקע ובמים. זוהי מחלה זואונוטית, כלומר, ניתן להפיץ אותה מבעלי חיים לבני אדם. 

כאשר התסמינים אכן מופיעים הם יכולים לכלול תופעות של חום, הקאות, כאבי בטן, שלשול, אובדן תיאבון, חולשה קשה ועייפות, נוקשות, צהבת, כאבי שרירים, עקרות, אי ספיקת כליות (עם או בלי אי ספיקת כבד). אנטיביוטיקה יעילה, וככל שתינתן יותר מוקדם, תיטיב עם הכלב החולה בה.

הדרך הטובה ביותר לטפל בפשפשים אצל כלב 

כדי להבין מהם הפשפשים והקרציות הנצמדים לכלב נבין מי הם האורחים הלא נחמדים הללו, שתופסים כל כלב איפשהו בחייו הקצרים. קרציה, היא פרוק רגליים – כמעין קרובת משפחה רחוקה של החרקים ממשפחת העכבישים. 

כדי לראות את זה יותר באופן מוחשי, בפעם הבאה שאתם רואים קרציה או פשפש תצטרכו לספור לה את הרגליים ותגלו שיש לה לא פחות משמונה כאלה ממש כמו שיש לעכביש. 

המשותף לקרציות המתעלקות לכלבים, הוא שהן טפילים חיצוניים שניזונים מדם המארח שלהם. כן, הכלב שלכם יכול להיות מארח מושלם לקרציות במידה ולא שמרתם או ניקיתם אותו טוב.

לפרטים נוספים קופט וטרינר חירום.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

משכנתא למסורבים בבנק

הליך של נטילת משכנתא יקרה בדרך כלל כאשר אדם ירצה לרכוש נכס מסוים, אולם מה קורה כאשר יש BDI שלילי או גורמים אחרים הפוגעים בסיכוי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים