משאבות פילטר לבריכה ביתית – כל מה שחשוב לדעת

בכל בריכה ביתית יש צורך לנקות את המים על מנת למנוע מפגעי בריאות. ניתן להשתמש במשאבת סינון  למניעת התפשטות מחלות בבריכה. הדבר אף חוסך כסף כי אין צורך להשתמש בכימיקלים במים. משאבת פילטר היא המכונה המתאימה ביותר למשימות אלו. ניתן למצוא מגוון של משאבות פילטר למטרות אלו. הבחירה בכל אחת היא פונקציה של גודל הבריכה, העומק שלה, כמות השימוש בה והסביבה בה היא ממוקמת. למשאבת סינון לבריכה יש  מספר חלקים שונים, כגון יניקה, מדיית סינון ומשאבה. לכל חלק יש חשיבות. כך, למנוע וההספק שלו היוצר את קצב הסחרור, לפילטר שאמור להתמודד עם סוגי לכלוך שונים וכן הלאה. 

חלקי המשאבה ותוצאות השימוש בה

משאבת מסנן בריכה מבוססת AI היא מכשיר המסנן את הרכיבים הלא רצויים מהמים. היא משתמשת במידע מחיישנים כדי לזהות ולהסיר כימיקלים רעים מהמים. המשאבה מיועדת לעבוד במערכת סגורה, כך שלא תשפיע על איכות המים. המשאבה עובדת לאורך כל הזמן וכל העת מסחררת את המים ויוצרת סירקולציה. הדבר חשוב לשמירה על איכות המים בעת שמתרחצים בה אנשים. את הפילטר יש לנקות כל הזמן וכאשר הוא מתבלה יש לרכוש אחר מתאים במקומו. 

סוגי פילטרים

פילטר נייר מתאים לבריכות ביתייות ואילו פילטר חול מתאים לבריכות גדולות וציבוריות שכן הוא בעל עוצמת סינון גדולה יותר. ניתן למצוא גם משאבות טבולות אשר מוכנסות לעומק הבריכה ושם הן מבצעות את עבודות הניקוי. מומלץ לרכוש משאבות, מכונות ניקוי, מסנננים, רובוטים ואביזרים אחרים לניקוי בריכה וטיפול בה ממשווק בעל מוניטין. ברשותו אתר שבו ניתן לבמצוא מבחר גדול של אביזרים אלו מה שמאפשר גמישות בבחירת הפריטים המתאימים ביותר. שירותיו כוללים ייעוץ, מחירים נוחים, משלוח ועוד.

קראו עוד באתר של iPool>>>

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שלושה תסמינים התחלתיים של חרדה חברתית
חרדה חברתית נובעת מפחד, אימה, חשש או דאגה ממשהו חברתי. במספרים – יש 10% מכלל אוכלוסיית העולם שסובלים...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
עורך דין אזרחות ישראלית
אזרח זר שרוצה להשיג אזרחות ישראלית צריך להבין תחילה היכן הוא עומד מבחינה משפטית ומבחינת התנאים...
קרא עוד »
דצמ 24, 2020
מה נחשב למבנה מסוכן?
מבנה המוגדר כמסוכן הוא מבנה שצריך לטפל בו באופן מידי כיוון שהוא עשוי לסכן עוברי אורח וכן את דיירי...
קרא עוד »
אפר 30, 2021