משאבות פילטר לבריכה ביתית – כל מה שחשוב לדעת

בכל בריכה ביתית יש צורך לנקות את המים על מנת למנוע מפגעי בריאות. ניתן להשתמש במשאבת סינון  למניעת התפשטות מחלות בבריכה. הדבר אף חוסך כסף כי אין צורך להשתמש בכימיקלים במים. משאבת פילטר היא המכונה המתאימה ביותר למשימות אלו. ניתן למצוא מגוון של משאבות פילטר למטרות אלו. הבחירה בכל אחת היא פונקציה של גודל הבריכה, העומק שלה, כמות השימוש בה והסביבה בה היא ממוקמת. למשאבת סינון לבריכה יש  מספר חלקים שונים, כגון יניקה, מדיית סינון ומשאבה. לכל חלק יש חשיבות. כך, למנוע וההספק שלו היוצר את קצב הסחרור, לפילטר שאמור להתמודד עם סוגי לכלוך שונים וכן הלאה. 

חלקי המשאבה ותוצאות השימוש בה

משאבת מסנן בריכה מבוססת AI היא מכשיר המסנן את הרכיבים הלא רצויים מהמים. היא משתמשת במידע מחיישנים כדי לזהות ולהסיר כימיקלים רעים מהמים. המשאבה מיועדת לעבוד במערכת סגורה, כך שלא תשפיע על איכות המים. המשאבה עובדת לאורך כל הזמן וכל העת מסחררת את המים ויוצרת סירקולציה. הדבר חשוב לשמירה על איכות המים בעת שמתרחצים בה אנשים. את הפילטר יש לנקות כל הזמן וכאשר הוא מתבלה יש לרכוש אחר מתאים במקומו. 

סוגי פילטרים

פילטר נייר מתאים לבריכות ביתייות ואילו פילטר חול מתאים לבריכות גדולות וציבוריות שכן הוא בעל עוצמת סינון גדולה יותר. ניתן למצוא גם משאבות טבולות אשר מוכנסות לעומק הבריכה ושם הן מבצעות את עבודות הניקוי. מומלץ לרכוש משאבות, מכונות ניקוי, מסנננים, רובוטים ואביזרים אחרים לניקוי בריכה וטיפול בה ממשווק בעל מוניטין. ברשותו אתר שבו ניתן לבמצוא מבחר גדול של אביזרים אלו מה שמאפשר גמישות בבחירת הפריטים המתאימים ביותר. שירותיו כוללים ייעוץ, מחירים נוחים, משלוח ועוד.

קראו עוד באתר של iPool>>>

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרמוני – חנות התה שלכם
לצד קהילת חובבי הקפה המתפתחת ומשתכללת, צומחת לה גם קהילה של אנשים שאוהבים תה. למעשה התה מהווה חלק...
קרא עוד »
אוק 13, 2021
ילדת? איך תרמזי לחברייך מה את רוצה לקבל
לידה זהו בהחלט מאורע מרגש. כאשר האישה מוצאת את עצמה סוף סוף חובקת את העולל, כל המתח של החודשים...
קרא עוד »
אוק 27, 2019
איך לבחור ציוד לחדרי כושר?
ציוד חדר כושר הוא חלק חשוב מאוד בענף הכושר. זה לא קשור רק לציוד, אלא גם לאופן שבו אתה משתמש בו ומה אתה...
קרא עוד »
פבר 25, 2023