עגילים צמודים – מאיזה גיל כדאי לענוד עגילים צמודים

עגילים צמודים לתינוקות

עגילים הם אחד מסוגי התכשיטים אשר למראית עין יכולים להראות פשוטים ביותר אך הם משנים ומוסיפים למראה הכללי באופן דרמטי. ישנם מגוון רחב של סוגי עגילים חלקן עגילים נופלים וחלקן עגילים צמודים לאוזן. לכל אישה ישנם את סוג העגילים המועדף עליה והעולם מתחלק ללא ספק לשתי סוגי נשים- אלו שמעדיפות את העגילים שלהן צמודים לאוזן ואלו שמעדיפות את העגילים שלהן כמה שיותר גדולות ובולטות.

מתי מומלץ לעשות עגילים?

כל אמא לבת יודעת שהרגע המרגש ביותר הוא הרגע בו אפשר לענוד לילדה הקטנה שלנו עגילים. אין אירוע גדול מזה. העגילים הראשונות אותן נשים לתינוקת שלנו הן כמובן עגילים צמודים משום שהן אינן מפריעות באוזן והתינוקת שלנו אפילו לא תרגיש בהם. אמנם הרגע שבעיקר מעורר חשש הוא רגע הניקוב אך כיום בעזרת מאלחש תוכלו לעבור גם אותו ללא כל חשש.

אם כן, מאיזה גיל תוכלו לעשות עגילים לתינוקת שלכם? המצב הרצוי הוא לנקב את אוזני התינוקת רק לאחר שהיא עברה שלושה חיסונים, כלומר בסביבות גיל חצי שנה. לאחר החיסונים פעולת הניקוב הופכת לבטוחה יותר. כיום פעולת הניקוב נעשית באמצעות העגיל אשר עתיד להישאר פרק זמן מסוים באוזן של התינוקת מה שהופך את התהליך לפשוט יותר וסטרילי מאוד.

עגילים צמודים לתינוקות

אין מראה מתוק יותר מתינוקת קטנה עם עגילים. עבור נשים רבות להן יש ילדות קטנות מדובר בחלום גדול. העגילים לרוב צמודים לאוזן ויאפשרו לילדה הקטנה להמשיך את שגרת חייה כרגיל מבלי להרגיש בכלל שהיא עונדת עגילים וכך אולי לרצות למשוך ולהוריד אותם. חשוב לציין כי היום הפעולה הינה סטרילית במיוחד ולא כוללת כאב רב כך שהחל מגיל חצי שנה כל תינוקת יכולה להתהדר בזוג עגילים צבעוניים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לעיצוב בית מושלם
בעבר, אם הייתם מעצבים את ביתכם, היו מסתכלים עליכם בעין עקומה. אבל כיום, השתנתה המגמה לחלוטין ומי שלא...
קרא עוד »
אוק 28, 2019
ביטוח בריאות לחיות מחמד – כי גם לחבר הכי טוב מגיע ביטוח בריאות
מוצר ביטוחי נפוץ יותר ויותר בימינו יפה לראות כיצד במדינת ישראל של השנים האחרונות יותר ויותר אנשים...
קרא עוד »
ינו 31, 2019
חופשה לתאילנד עם הילדים: כל מה שצריך להכין
אם בעבר טיסה לתאילנד עם ילדים הייתה פחות נפוצה, הרי שכיום, מדובר באחת הטיסות הפופולאריות ביותר בעבור...
קרא עוד »
אוק 07, 2019