בידורית – כל מה שאתם צריכים בשביל ערב בילוי עם החבר'ה

קריוקי היא אפשרות בילוי פופולרית במדינות רבות. זוהי גם פעילות שממנה יכולים ליהנות אנשים מכל הגילאים והרקעים.

קריוקי קיים כבר עשרות שנים, אבל הוא חווה עלייה בפופולריות בשנים האחרונות. מגמה זו נובעת ככל הנראה מהעלייה של האינטרנט שהקלה למצוא אנשים אחרים שאוהבים קריוקי ובעלי תחומי עניין דומים.

מאמר זה מדבר על ההיסטוריה, ההיבטים התרבותיים והשימושים של קריוקי בחברה של ימינו. הוא מכסה גם את סוגי מכשירי הקריוקי השונים הקיימים היום בשוק, כמו בידורית קריוקי דיגיטליות, מערכות קריוקי אלחוטיות ועוד.

סוגי בידוריות:

בידורית קריוקי קווית: אלו הם הסוג הנפוץ ביותר של מכונות קריוקי. הם מחוברים למערכת שמע והם צריכים להיות מחוברים לקיר. בנוסף, לרוב יש להם כניסת מיקרופון ויציאת רמקול כך שניתן לחבר אותו למערכת רמקולים חיצונית או למגבר. ניתן לחבר גם מכונות קריוקי קוויות למוניטור חיצוני כך שתוכל לראות מילים בזמן שאתה שר יחד עם השיר שלך.

בידורית קריוקי אלחוטית: לקריוקי אלחוטיים יש טכנולוגיית בלוטות' מובנית, מה שאומר שהם לא דורשים שום חוטים או כבלים כדי לעבוד כמו שצריך. בדרך כלל יש להם גם כניסת מיקרופון ופלט רמקול כך שהם יכולים להתחבר אליהם

מכונות קריוקי אינן מיועדות רק לשירה, הן יכולות לשמש גם להשמעת מוזיקה וסרטונים.

בידוריות קריוקי קיימות מאז סוף שנות ה-70. ניתן למצוא אותם בצורות ובגדלים רבים ושונים, ממכשיר נייד שנכנס לכיס ועד למכונה גדולה בגודל חדר.

הסוג הנפוץ ביותר של מכונת קריוקי הוא קופסת קריוקי בסגנון יפני אשר מחוברת אליה מיקרופון וכן מוניטור שמראה מה אתם שרים בטלוויזיה או בזמן אמת. תיבות אלו מגיעות בדרך כלל עם רשימה נרחבת של שירים ויכולות להשמיע מוזיקה מתקליטורים או מנגן MP3.

 בעזרת הבידורית הבידור יהפוך לנגיש ומרתק יותר. מידע נוסף באתר סאונד צ'ק

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכנון מופע – איך זה נעשה?
מופעים הם חלק בלתי נפרד מאירועים שונים, עסקיים ופרטיים. תכנון האירוע הוא שלב מקדים לא רק כדי לזכור את...
קרא עוד »
ספט 30, 2022
ייעוץ זוגי בראשל"צ
אולי זה משהו שקשור לראשון לציון אבל זה לא כזה נדיר ולא אחת שאנחנו שומעים על זוגות בראשל”צ שנמצאים...
קרא עוד »
יול 31, 2022
על איזה קורס סייבר ללכת? הקורסים שישיגו לכם דריסת רגל בתחום מבוקש
אבטחת סייבר הוא תחום מבוקש. החדשות הטובות הן שישנם קורסים רבים שיכולים לעזור לכם לקבל דריסת רגל בו....
קרא עוד »
ספט 16, 2022