כיריים גז או כיריים חשמליות – מה יותר כדאי?

כיריים גז או כיריים חשמליות

כל שף רציני יצהיר בגלוי כי יעדיף את להבות האש שמגיעות עם כיריים גז על פני הסגנון הנקי חסר האש של הכיריים החשמליות. בבתים שמעוצבים בסגנון מודרני ונקי ניתן לראות שימוש הולך וגובר בכיריים חשמליות – אך האם מדובר באופציה עדיפה בכלל? ובכן, הדבר תלוי בכם.

ההבדלים בין סוגי הכיריים באים לידי ביטוי במספר דברים חשובים שתצטרכו להתייחס אליהם בטרם הרכישה. כדי לעזור לכם לבחור, הכנו לכם רשימה קצרה שתעשה לכם סדר.

  • שליטה על החום – להבה גלויה שמאפיינת כיריים גז תאפשר לכם לשלוט ברמת דיוק ובמהירות הרבה יותר גבוהה על החום לעומת האפשרות החשמלית. אם אתם מתכוונים לבשל דברים שמצריכים שינויי טמפרטורה מהירים, מומלץ לבחור בגז.
  • קלות ניקיון – ניקוי של כיריים חשמליות נחשב לפשוט באותה מידה כמו כיריים שפועלות על גז. כך שבעניין הזה אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שזה לא אמור להשפיע על הבחירה שלכם יותר מידי.
  • שימושים במטבח – היתרון הגדול של כיריים שפועלות על גז הוא שניתן לעשות בהן שימוש עם כמעט כל כלי שעמיד מפני חום, וזאת לעומת כיריים שפועלות על חשמל והשימוש בהן הרבה יותר מוגבלות מבחינה כלי הבישול.
  • עלויות – המחיר שתצטרכו לשלם על כיריים גז יהיה ברוב המוחלט של המקרים נמוך יותר מהאלטרנטיבה. מדובר על מחיר שנע לרוב בין 1,000 עד 2,000 ₪ לעומת 1,500 עד 5,000 ₪.

הכיריים שתבחרו לקנות צריכות להיות מושפעות בראש ובראשונה מהפרמטרים שהזכרנו לעיל. הם יעזור לכם להבין בדיוק במה לבחור ומה אתם צריכים בדיוק, כך שתוכלו לעשות שימוש חכם בכסף שלכם ולהיות מרוצים עם מה שתקנו. אתם רק צריכים לבחור במה שאתם מעדיפים לצרכים שלכם.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פארק בבלי – כל מה שחשוב לדעת על הפרויקט
רוצים להשקיע את הכסף שלכם בפרויקט נדל״ן יוקרתי עם צפי לעלייה משמעותית בשווי הנכסים בעתיד הנראה לעין...
קרא עוד »
ספט 29, 2021
איך להכין את הגג שלכם לקראת החורף
נכון החורף בישראל הוא לא בין הקשים בעולם, אין בישראל סופות שלגים או סופות טרופיות ואף לא הוריקנים או...
קרא עוד »
אוק 19, 2018
הובלות קטנות – מידע חשוב
הובלות קטנות ממלאות תפקיד מרכזי בהקלת חיי היומיום, ומציעות נוחות ויעילות בהעברת אנשים וסחורות...
קרא עוד »
דצמ 27, 2023