איך תדעו מה לבדוק לפני שסוגרים אולם אירועים?

אולם אירועים

מיום הצעת הנישואין ולאורך תקופת ההכנות לחתונה, אתם עובדים תחת חלץ גדול מאוד של משימות. כדי להבטיח שהאירוע שלכם יהיה אירוע מושלם, אתם רוצים לעבוד בצורה שיטתית ומסודרת, כבר מהתכנון הראשוני. במיוחד אם אין ברשותכם את היכולת או הרצון להשקיע בהשכרת שירותיו של ממארגן חתונות מקצועי. ולכן, אתם צריכים למפות את הצרכים והדרישות שלכם בשלב מוקדם יחסית ועל פיהן לצאת לדרך ולטפל במשימות מול צוות האתר https://10comm.com.

שלושת כללי הברזל לארגון חתונה מוצלחת

על מנת להצליח להוציא אל הפועל את אירוע החתונה הכי גדול ומושקע, אתם רוצים לעבוד לפי שלושת כללי הברזל הבאים 

  1. הגדירו – עוד לפני שאתם מתחילים לחפש ספקים, צרו טבלת אקסל ובה אתם מגדירים את כל הדרישות שלכם לאירוע, הן מבחינת השירותים והן מבחינת העלויות. למשל, קבעו שאתם רוצים להזמין שני צלמים ועוד צלם מגנטים אחד, עם סכום מקסימלי להוצאה זו.
  2. השוו – השקיעו זמן ומחשבה בחיפוש הספקים המתאימים. אל תחששו להשוות בין הצעות מחיר שונות, כי כך תוכלו למצוא את הספק המושלם במחיר המושלם.
  3. תעדו -כל תקשורת אל מול הספקים ונותני השירות באירוע חייבת לבניות מתועדת. החל משיחת הטלפון הראשונה ועד להעברת התשלום האחרון, כולל אישור על סיום העסקה. כך תבטיחו שכל הספקים עומדים בתנאים עליהם שילמתם.

סדר וארגון – הם המפתח לחתונה המושלמת

הפקת חתונה היא הפקה מורכבת (ראו דוגמאות בכתובת הזו), מלאת פרטים ובעיקר מרגשת. ככל שיום האירוע מתקרב כך אתם נתונים ליותר לחץ ועשויים לבצע פעולות ללא תשומת לב, שיכולות להשפיע על האירוע. ולכן, תיעוד מסודר ומדויק של כל תהליך ההפקה, הוא ערובה להצלחת האירוע ולתחושת הסיפוק העצמית שלכם, ביום שלאחר החופה והמסיבה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים