מהירות מופרזת – הקלות שאנשים מתעלמים ממנה

מהירות מופרזת היא מה שהרבה פעמים קל לא לשים לב אליו. הסיבות בגינן לקוחות שלנו מצאו את עצמם נוהגים במהירות מופרזת הן רבות מאוד ומגוונות. חלקים רבים כמובן העידו על לחץ כזה או אחר שהביא אותם ללחוץ על הדוושה, אחרים מעידים על שילוט מטעה ועל פעולה שנעשתה בתום לב. כך או אחרת, אנחנו כבר יודעים כי הנהג הישראלי לא אוהב בהיכרח להקשיב לחוק. המזג החם של בני המקום שמתאפיין לא פעם ולא פעמיים בהתנהגות רגישה לסובבים, בכביש עלולה לצאת באופן כזה שמביא רבים לנהוג שלא כשורה. בכל מקרה, חשוב שתדעו, כי גם אם קיבלתם דוח על נהיגה במהירות מופרזת, אתם לא לבד ויש בהחלט מה שניתן לעשות עם המקרה הזה. 

המטרה היא לבחון את המקרה ולתת לו מענה פרטני

בשדה המשפטי אנחנו יודעים כי ישנם הרבה מאוד משתנים שיכולים להשפיע על מתן עונש או קנס כזה ואחר. אנחנו גם יודעים כי המציאות היא לעולם מורכבת למרות שהחוק בבסיסו הוא דבר ייבש. אנחנו כאן כדי לנסות לחבר בין השניים. אנחנו כאן מתוך הבנה כי התפקיד שלנו הוא לתת את המענה הטוב ביותר אל מול הסיטואציה הספציפית הזו. חשוב לנו כמובן לציין כי אנחנו לא יכולים לעשות ניסים, אנחנו גם לא מעוניינים בכך. אנחנו רק רוצים שאת הזכויות שלכם תקבלו עד תום לאורך כל התהליך המשפטי וזה בדיוק מה שנעשה. 

תהליך משפטי הוא לא נעים, אנחנו בטוחים שאתם הייתם שמחים להימנע מכך. אבל כל עוד מצאתם את עצמכם מתמודדים עם אירוע כמו זה, אנחנו נעזור לכם למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורכם לצאת כשידכם על העליונה.

למידע נוסף על נהיגה במהירות מופרזת בקרו באתר של עו"ד דנה דוד

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדיקת החזר מס שבח – מה גובה ההחזר שאתם יכולים לקבל
יצא לכם לאחרונה לדבר עם לא מעט אנשים שביצעו עבורם בדיקת החזר מס שבח והתברר שהם זכאים להחזר? אם כך, טבעי...
קרא עוד »
אפר 16, 2022
התאמה לניהול בית משותף: למי זה מתאים ולמי פחות
ניהול בית משותף הוא תפקיד דינמי, רב-גוני, הפונה למגוון רחב של אנשים. עם זאת, זה לא תרחיש אחד שמתאים...
קרא עוד »
יול 28, 2023
קלפי פוקימון
"קלפי פוקימון" הם סוג של משחק קלפים לאספנות. הם שוחררו לראשונה ביפן ביוני 1996 ולאחר מכן שוחררו בארצות...
קרא עוד »
אוג 11, 2022