התעמלות לנשים בהריון – למה זה חשוב

התעמלות לנשים בהריון - למה זה חשוב

את בהריון? קודם כל, מזל טוב!

התעמלות ייעודית בהריון היא פשוט נהדרת לאישה ההריונית ולעובר שלה, אך חשוב להקפיד במיוחד בעת ההריון על מספר דגשים חשובים במיוחד.

לאורך כל תקופת ההריון חשוב לבצע פעילות גופנית, הספורט מסייע לגוף בתפעולו, בהזרמת הדם החיונית לכל איזורי הגוף של האישה ההריונית, וכן אל גופו של העובר הנישא בחובה.

לטפל ולחזק את עצמך, להתכונן ללידה וגם להרגע. מגיע לך!

זה הזמן הטוב ביותר להתחבר לעצמך, לגופך ולנפש ולמצוא את החיבור הטוב ביותר ביניהם שניתן להשיג על ידי יוג יעודית לנשים הריוניות פורחות.

שיעורי היוגה להריון שלנו בעבורכן ובעבור המתנה שבבטן

באמצעות התעמלות בהריון וגם תרגול יוגה להריון תחוו תנוחות ייעודיות של יוגה אשר יחזקו אתכן. התנוחות יאפשרו לכן להתמודד עם המשקל שנוסף אליכן למרכז הגוף, היוגה תסייע לכן להתמודד עם השינויים שהגוף שלכן עובר עם התפתחות העובר שלכן בבטנכן.

מה נלמד בשיעורי היוגה לנשים הריוניות?

ילמדו את ההריוניות מתי ואיך להרפות, ויעזרו לכן להיות מודעות וקשובות הרבה יותר לגוף, למנחי הגוף, לנשימה, לתנועה וליציבה.

סובלות מכאבי גב? לא יכולות להתמודד עם הבצקות? רוצות להינמנע מחרדה?

התרגול היוגי מסייע רבות למניעה והתמודדות עם תופעות הנלוות להריון כמו כאבי גב, עצירות, בצקות, מתח וחרדה ועוד מגוון רחב של תופעות לוואי המופיעות עם ההריון. נשים בהריון אשר מתרגלות את היוגה מרגישות בהבדל בצורה חג משמעית ויכולות להעיד על גופן את השינויים והשיפורים שגופן עובר בעזרת היוגה. ההתמודדות עם השינויים קלה יותר וההכלה של התהליך קלה יותר.

 

תרגול רצפת האגן לנשים הריוניות

בואו לעבוד נכון עם רצפת האגן שלכן, בשיעורי היוגה נלמד יחד כיצד להפעיל אותה וכיצד להרפות אותה, כמו כן נתקרב אל הלידה בכך שנלמד יחד כיצד להרפות אותה בלידה ואיך לחזור לתפקוד תקין לאחר הלידה, לאחר השינויים שתעבור

 

טכניקות לנשימות ולהרפיות לקראת הלידה

באמצעות לימוד טכניקות לנשימות ולהרפיות לקראת הלידה ילמדו ההריוניות להפחית את המתח במהלך ההריון וגם במהלך הלידה. כך נוכל לעבור כמו קורס הכנה ללידה, שיעזור לנו לעבור את הלידה בקלות, להתחבר לעצמנו ולהיות קשובות לגוף בכל אורך התהליך.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

טיולון - מה נחשב טוב?

טיולון – מה נחשב טוב?

כאשר התינוק שלכם הופך לפעוט, ומשם גדל להיות לילד קטן וחיוני, אתם רוצים לטייל עמו בצורה הנוחה ביותר, אשר תתאים גם עבורכם וגם עבור הפעוט.

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים