משלחות טיפוס לואדי רם ? או שיעורי טיפוס אישיים?

משלחות טיפוס לואדי רם ? או שיעורי טיפוס אישיים?

אם תמיד רציתם לצאת אל מסע ארץ ישראלי אשר באמצעותו תוכלו לטפס למקומות חדשים ולקחת את היכולות שלכם צעד אחד קדימה – חשוב שתדעו כי יציאה עם משלחות טיפוס לואדי ראם: יכולה להיות אטרקטיבית במיוחד עבורכם. כיום, באמצעות שיעורי טיפוס אישיים שניתנים על ידי המדריכים המנוסים ביותר: אפשר להתכונן לחוויות אקסטרים בארץ או בחו"ל ולהכיר יעדים חדשים ומלהיבים עבור סנפלינג, גלישות וטיפוס הרים.

אבל מה יש בוואדי רם?

ואדי ראם הוא מסלול הליכה וטיפוס הרים בירדן, אשר מספק שלוש ימי הליכה וסנפלינג בדרגות קושי קלות עד בינוניות. הוואדי טומן בתוכו הרים ומסלעות, אבני חול נובית ומגוון נופים ותופעות טבעיות עוצרות נשימה. המסלול מתאים למטפסים שעברו קורס טיפוס וערוכים לבצע פעילות אתגרית בשטח.

הכנה למסלול ואדי רם – רק באמצעות קורסים מקצועיים

רבים המטפסים או האנשים שאוהבים ספורט אתגרי, אשר זקוקים להכנה לפני טיפוס על נקיקים, הרים, מסלעות, וטיפוס בוואדיות. בכך רבים בוחרים לקחת קורס סנפלינג מקצועי אשר משלב בתוכו טיול מאורגן לוואדי רם.

במהלך קורסים כאלה, אפשר לבלות יומיים של הדרכה והכנות ספורטיביות תוך תרגול קודם באמצעות מדריכי סנפלינג מנוסים. מי שישתתף בקורסים מקצועיים יוכל ללמוד ולהכין עצמו לטיפוס צוקים במסלולים גבוהים ותלולים, תוך תרגול של מסלולי סינגל פיצ' ברמות שונות. בכך רבים יודעים כיצד מטפסים על ואדיות באמצעות אבני עיגון, איך פועלים עם אבני עיגון, וכיצד מנווטים בכל אזורי הארץ.

בחירת מדריך סנפלינג טוב

על מנת לבחור מדריכים מקצועיים, שימו לב כי אתם בוחרים קורסים של טיפוס הרים שילמדו אתכם כיצד מטפסים, איך נזהרים מנפילה, כיצד מטפלים באבני עיגון ואיך מניחים אותן. בכך אפשר לקבל ידע רב וניסיון ממשי לפני שיוצאים לטיול האמיתי.

לסיכום, לפני שיוצאים לטייל או בזמן שבוחרים מסלול – חשוב להיעזר במדריכי סנפלינג מומחים שייקחו את החוויה שלכם צעד אחד בטוח קדימה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תשואות פוליסות חיסכון
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים להשקיע את החסכונות של בפוליסות חיסכון, היות ומדובר על...
קרא עוד »
אוג 20, 2020
ניקיון לאחר שיפוץ – איפה מתחילים
רוצים לדאוג לניקיון הדירה שלכם לאחר תקופה של שיפוץ? בוודאי שזה משהו שיהיה קשה לכם לעשות בעצמכם בלבד,...
קרא עוד »
ספט 16, 2018
מה עושים כאשר נתקלים בנחש?
אם נתקלתם בנחש, בראשית חשוב להתרחק כמה שיותר מהר מהמקום, להרחיק בעלי חיים וחיות מחמד ולהזהיר את...
קרא עוד »
ינו 21, 2019