משימות odt לילדים שכדאי שגם אתם תכירו

הילדים משתעממים בבית? החופש בעיצומו וכבר עשיתם איתם כל מה שרק אפשר? אני רוצה להכיר לכם משהו שאולי לא שמעתם עליו, הנה מספר משימות ODT לילדים שכדאי שגם אתם תכירו.

 

מה זה ODT?

אתם בטח שואלים את עצמכם, רגע… מה זה בכלל ODT? קראו את השורות הבאות ותבינו.

אותיות אלה הם שילוב של המילים – OUTDOR TRAINING. הכוונה במילים הם אימון בחיק הטבע. במסגרת פעילות זו אנו מבצעים אימון / תרגול / משחקי ODT. משחקים אלה מתבצעים בחיק הטבע, במקום שהוא לא אזור הנוחות שלנו.

אימונים אלה, המונגשים גם כקורסים מודרכים עם מאמנים בתשלום, גם הם מתבצעים בחיק הטבע ולא בחלל הסגור. אחת המטרות העיקריות של אימונים אלה הוא גיבוש ואיחוד הקבוצה. בכל המשחקים שמוגדרים כפעילות ODT, נדרש שיתוף פעולה מכל חברי הקבוצה, בכדי לצלוח את המשימות בכיף.

רוצים תעסוקה שתגבש אתכם כמשפחה? ילדים ומבוגרים יחד, אין ספק שפעילות ODT עונה על משאלה זו. משחקי ODT בהחלט מתאימים לכל גיל. כמובן שכדאי להתאים את הרמה על פי גילאי המשתתפים, אך ככלל משחקים אלה יכולים להתאים לכל המשפחה המורחבת, לקבוצות ועוד.

 

משימות ODT

אז הנה כמה משימות odt לילדים שכדאי שגם אתם תכירו:

  1. מרוץ בלונים – מלאו בלונים במים, המשימה היא להעביר כמה שיותר בלונים מנקודה אחת לשנייה, במהירות הגדולה ביותר, ללא עזרת הידיים. ניתן להוסיף ענין במשחק, על ידי התפצלות לשני קבוצות.
  2. סולם מרחף – כל חברי הקבוצה מחזיקים מוטות מהאחד לשני, על אחד מחברי הקבוצה, ללכת על המוטות את המרחק הגדול ביותר בזמן הקצר ביותר.
  3. ישנם עוד משחקים כמו קפיצה למרחקים, יציאה מרשת ועוד.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו – https://www.odteam.co.il/.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סופ"ש בצפת – לטייל בין קודש לחול
אם אתם מעוניינים לצאת קצת מהשגרה השוחקת, ולחוות חוויה שהיא לא רק לגוף אלא גם לנפש, חוויה אשר יש בה רוח,...
קרא עוד »
מאי 11, 2021
טיפים למציאת דירות למכירה
  גם לאחר שכבר יש את המימון הנדרש לשם כך, זה לא פשוט למצוא דירה למכירה. הסיבה אינה נעוצה אך ורק...
קרא עוד »
ספט 17, 2021
ג'ינסים לגברים – לסטייל המושלם!
ג'ינס לגברים הפך לחלק חיוני במלתחה של כל גבר. בין אם אתה מחפש זוג ג'ינס קלאסי, גזרה דק מודרנית או משהו...
קרא עוד »
פבר 06, 2023