משימות odt לילדים שכדאי שגם אתם תכירו

הילדים משתעממים בבית? החופש בעיצומו וכבר עשיתם איתם כל מה שרק אפשר? אני רוצה להכיר לכם משהו שאולי לא שמעתם עליו, הנה מספר משימות ODT לילדים שכדאי שגם אתם תכירו.

 

מה זה ODT?

אתם בטח שואלים את עצמכם, רגע… מה זה בכלל ODT? קראו את השורות הבאות ותבינו.

אותיות אלה הם שילוב של המילים – OUTDOR TRAINING. הכוונה במילים הם אימון בחיק הטבע. במסגרת פעילות זו אנו מבצעים אימון / תרגול / משחקי ODT. משחקים אלה מתבצעים בחיק הטבע, במקום שהוא לא אזור הנוחות שלנו.

אימונים אלה, המונגשים גם כקורסים מודרכים עם מאמנים בתשלום, גם הם מתבצעים בחיק הטבע ולא בחלל הסגור. אחת המטרות העיקריות של אימונים אלה הוא גיבוש ואיחוד הקבוצה. בכל המשחקים שמוגדרים כפעילות ODT, נדרש שיתוף פעולה מכל חברי הקבוצה, בכדי לצלוח את המשימות בכיף.

רוצים תעסוקה שתגבש אתכם כמשפחה? ילדים ומבוגרים יחד, אין ספק שפעילות ODT עונה על משאלה זו. משחקי ODT בהחלט מתאימים לכל גיל. כמובן שכדאי להתאים את הרמה על פי גילאי המשתתפים, אך ככלל משחקים אלה יכולים להתאים לכל המשפחה המורחבת, לקבוצות ועוד.

 

משימות ODT

אז הנה כמה משימות odt לילדים שכדאי שגם אתם תכירו:

  1. מרוץ בלונים – מלאו בלונים במים, המשימה היא להעביר כמה שיותר בלונים מנקודה אחת לשנייה, במהירות הגדולה ביותר, ללא עזרת הידיים. ניתן להוסיף ענין במשחק, על ידי התפצלות לשני קבוצות.
  2. סולם מרחף – כל חברי הקבוצה מחזיקים מוטות מהאחד לשני, על אחד מחברי הקבוצה, ללכת על המוטות את המרחק הגדול ביותר בזמן הקצר ביותר.
  3. ישנם עוד משחקים כמו קפיצה למרחקים, יציאה מרשת ועוד.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו – https://www.odteam.co.il/.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שיש לאמבטיה
צרכנות

שיש דקטון – כל מה שצריך לדעת

הנושא של משטחי שיש מתפתח מאוד במהלך השנים, חומרים חדשים מתגלים ומפותחים וישנה שאיפה קבועה לשפר, לשדרג ולחדש מבחינות רבות. בין הפיתוחים של השנים האחרונות

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים