מאיזה גיל ניתן לעשות חורים באוזניים לתינוקות

ילדת? איך תרמזי לחברייך מה את רוצה לקבל

נולדה לכם בת? מזל טוב!

בגיל הפעוט, קשה להבדיל בין בנות לבנים, לכן יש משפחות אשר מעוניינות לעשות חורים באוזני התינוקות שלהן. ניתן לעשות זאת בגיל חצי שנה, כשהתינוקת בת חודשים ספורים.

גם אתם מהמשפחות האלה? זה קורה במשפחות הכי טובות!

ניתן לעשות חורים באוזניים לתינוקות מגיל של חודשים ספורים והאלה, כל זאת כאשר ניקוב תנוך האוזן נעשה בצורה מסודרת, מקצועית ואמינה על ידי איש מקצוע מהתחום אשר יודע את עבודת הניקוב ומנוסה בעבודתו זו. חשוב לוודא שניקוב האוזניים מתקיים בבית עסק היגייני ונקי במיוחד. התנאים הסטריליים הכרחיים על מנת למנוע סיבוכים מיותרים של דימומים חלילה או לחילופין זיהומים לא עלינו.  מבחינת הציוד, חשוב מאוד לוודא חיטוי מלא ומקיף, כמו כן חומר היפואלרגני של העגילים הראשונים של התינוקת היקרה שלכם.

התהליך

קיים אקדח ייעודי לניקוב האוזן, אליו מכניסים את העגילים המבוקשים, המכונה קטנה ומוחזקת בידיו של איש המקצוע. לאחר חיטוי כמובן, הוא מכוון את האקדח אל האוזן, לאחר מכן לוחץ על הכפתור הייעודי, והופה, יש לילדה שלכם חורים ועגילים באוזניים!

 

ניתן לעשות חורים באוזניים לתינוקות!

תהליך ניקוב חורים באוזן לתינוקות נעשה באמצעות מכשיר סטודקס: עם מערכות הניקוב של  Studex שלנו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי ניקוב החורים באוזנים יהיה חוויה חיובית בעבור  התינוקת שלכם וכן עבורכם!

לפני ניקוב האוזן יש לחטא את האוזן של התינוקת היקרה, הקפידו לוודא שהאוזן מחוטאת עם אלכוהול אשר יעודי לכך.

לאחר ניקוב האוזן, יש להקפיד למרוח קרם מחטא על איזור האוזן של התינוקת, על מנת לוודא שלא חודרים זיהומים אל האיזור אשר נוקב.

איזה עגיל כדאי לענוד לקטנטנה?

חשוב לוודא שהעגיל באוזנייה של ילדתכם הינו עגיל קטן, עגיל שטוח, עגיל צמוד לתנוך האוזן.

המיכשור שלנו של  STUDEX מייצג בטיחות וחדשנות בתחום מכשיר לניקוב חורים באוזניים ועגילים לאוזניים ועגילים היפו-אלרגניים המתאימים בדיוק לתינוקות שלכם

.

אנו נסייע להתאים את הגיל לתינוקת שלכם, עגילים עדינים לגיל העדין ביותר – בעדינות אמיתית לנסיכה אמיתית!

 

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים