משחקי ילדים – 5 משחקים שהם חובה בכל בית

משחקי ילדים שבהם האחים משחקים יחד עם ההורים או לפעמים בלעדיהם, הם משחקים בעלי מטרות רבות הכוללות חשיבה, אינטואיציה, אסטרטגיה, תחכום, הבנה ועוד.

לכן קיימת חשיבות רבה ברכישת המשחקים הללו וההתמקדות במשחקים האלה בשעות הפנויות. לאורך זמן אפשר לראות אצל כל הילדים את השפעה ניכרת של המשחקים הללו.

 

משחקים שהם חובה בכל בית

לילדים הצעירים חשוב מאד לקנות את משחקי הזיכרון כדי שהם יפתחו את הזיכרון שלהם ויזכרו בדיוק איפה ממוקם כל כרטיס. משחקי הזיכרון קיימים בהרבה מאד ווריאציות, של חיות, חפצים, מספרים, אותיות ועוד. כמו כן משחקי בינגו, סבלנות, סולמות וחבלים ומשחקים לפיתוח הידע, הקשור למספרים כולל תרגילי חשבון בכמה דרגות והשימוש באותיות בעברית ובאנגלית.

משחקים מאתגרים חשובים עם דמקה ושחמט שמצריכים ריכוז רב, חשיבה מעמיקה וידע רב בכל החוקים. ילדים רבים רתוקים למשחקים הללו ולכן מקדישים לכך זמן רב.

משחק אהוב נוסף הוא המונופול שקיים בכמה דרגות על פי הגילאים. קיים דגם עבור הילדים שעדיין אינם יודעים לקרוא, אחר הכולל שטרות של כסף ודגם נוסף הכולל מכשיר אלקטרוני להתנהלות כספית באמצעות כרטיסי אשראי.

קוביות של רמי קוב נמצאות כמעט בכל בית. הילדים נהנים להכין סדרות עולות וסדרות של מספרים זהים במיוחד כשיש להם את הג'וקר. גם בנושא זה יש חוקים שנקבעים בכל משפחה, את הוואריאציה למתחילים וגם המדרגה המשופרת למתקדמים, הדורשת תחכום רב.

 

המציאות העכשווית דרך המשחקים

בזכות המשחקים הללו, הילדים מבינים הרבה יותר טוב את המציאות הקשורה לנושאים שונים הסובבים אותם כמו כסף. ולכן הם אוהבים מאד משחקי קופסה מסוג זה שבהם יושבים כמה בני משפחה סביב השולחן.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שיש לאמבטיה
צרכנות

שיש דקטון – כל מה שצריך לדעת

הנושא של משטחי שיש מתפתח מאוד במהלך השנים, חומרים חדשים מתגלים ומפותחים וישנה שאיפה קבועה לשפר, לשדרג ולחדש מבחינות רבות. בין הפיתוחים של השנים האחרונות

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים