תיקי עור לנשים

העור הינו חומר גלם הפופולרי, האיכותי והשימושי ביותר בעולם האופנה. העור משמש כחומר גלם לפריטי אופנה רבים. מעיצוב לנעליים, תכשיטים, מעילים ועד תיקים וארנקים. העור הינו חומר הגלם מהעתיקים ביותר ואולי העתיק ביותר. לא לחינם העור הינו החומר השימושי ביותר על ידי האדם בעולם.

שוק תיקי העור מציע מגוון רחב ועצום של תיקים בדגמים שונים ועצובים אופנתיים מדליקים. בשוק קיימים תיקים גם לגברים וגם לנשים. אך מכיוון שאופנת הנשים מתפתחת הרבה יותר מאופנת הגברים, מגוון תיקי עור לנשים בשוק הינו עצום.

לפני שאת הולכת לרכוש תיק עור כדאי לדעת מספר דברים חשובים.

היזהרו מחיקויים

לא כל תיקי העור המוצגים ככאלה, הינם בהכרח תיקי עור. במקביל להתפתחות שוק התיקים התפתח גם שוק החיקויים. תיקים רבים המדמים תיקי עור, נראים ויפים כמו המקוריים, הינם בעצם חיקוי. אם את לא מחפשת להתפשר ואת מעוניינת בתיק עור איכותי ויפה, כדאי לבדוק האם על התיק ישנו הסמל הבינלאומי המוסכם לסימון מוצרי עור מקורי. אם הוא קיים תמצאי אותו על דפנות התיק בתוכו, או בתחתית התיק. כמו כן כדאי להריח את התיק – לעור יש ריח שאי אפשר לזייף.

המחיר שווה את האיכות

כדאי לדעת כי תיק עור לא מקורי, מזויף גם באיכות. כדאי לשקול על פי מחרי התיק, האם משתלם לכם לשלם על תיק לא מקורי, המתכלה במהירות ואינו נשמר לאורך זמן. או שמא עדיף להשקיע יותר ולרכוש תיק מקורי ואיכותי שישמר לאורך זמן. לפעמים הזול לא משתלם ותצטרכו אחרי תקופה קצרה לרכוש שוב תיק.

מגוון העיצובים הרחב שקיים בשוק תיקי עור לנשים של תיקי טוסקנה, ייתן לכם את האפשרות לבחור את התיק האיכותי בעיצוב המדליק ביותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים