מתנות לאוהבי חתולים

מתנות לאוהבי חתולים

כמעט כל אחד מחבב חיה מסוימת יותר מאחרות וישנם אנשים רבים שהחיה המועדפת עליהם היא חתולים. במידה ואתם מעוניינים לרכוש מתנה לאדם קרוב שאוהב חתולים במיוחד או אפילו מתנות מקוריות למשרד בו יושב חובב חתולים, ייתכן ותמצאו במאמר הבא כמה רעיונות מקוריים ונהדרים למתנות לאוהבי חתולים.

פסלוני חתולים

החתולים אוהבים לשבת בתנוחות מיוחדות ובמקומות מיוחדים האופייניים בדיוק להם. חובבי החתולים אוהבים במיוחד לראות את החתולים נחים להם בצורות המיוחדות שלהם וליהנות מההצגה. ישנו מגוון רחב של פסלוני חתולים אפשריים לרכישה בעבור אוהבי חתולים שיוכלו לשים במקומות שונים בבית וגם בגינה. בנוסף, ישנם פסלוני חתולים אשר מיועדים למיקום על מקומות כמו המדף, על המקרר וכו' אשר בנויים בצורה כזו שרואים את רגלי החתולים על צד המדף כאילו מדובר בחתול אמתי. כמו כן ישנם סוגים שונים של פסלונים הבאים בצבעים וצורות שונות.

מדבקות חתולים

מדבקות חתולים הינו ז'אנר מדבקות של ממש. ישנם אנשים שירצו להדביק מדבקות מסוג זה על גב המחשב הנייד שלהם, על גבי המקרר ועוד. רעיון מקורי למדבקת חתול מיוחדת (כמו פה) הינה מדבקה שמלבישים על מתג החשמל בחדר שנראה כאילו החתול ניתלה עליו מאחור.

מתלה חתול

מי לא זקוק למתלה תיקים או מעילים בבית? ישנם מתלים אשר עשויים בצורת חתול כאשר זנב החתול הוא זה שמשמש כמתלה הבגדים או התיקים. את המתלים הללו ניתן להרכיב בצורות שונות וניתן כמו כן למצוא גם מתלים לבגדים וגם מתלים המיועדים לחדרי הרחצה על מנת לתלות את המגבות.

מעמדים

זקוקים למדף\מעמד וכו' לספר או לדפים? תוכלו להכניס עוד קצת חתולים אל המשרד או חדר העבודה שלכם בעזרת מעמדים מיוחדים המכילים פסלוני חתולים קטנים. רעיון נחמד למעמד שכזה הינו מעמד שנראה כמו עץ של ראשו יש חתול.

קפוצ'ון עם כיס קנגורו

גם אם אוהבי החתולים לא מחבבים קנגורויים במיוחד, ככל הנראה הם ישמחו לקבל קפוצ'ון שיש בו כיס קנגורו מיוחד אליו החתול שלהם יוכל להיכנס ולהתכרבל איתם בנוחות תוך כדי צפייה בטלוויזיה או בסתם יום קריר ושגרתי. למעשה, מדובר בפיג'מה של ממש.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנוי לוטרינר

האם מנוי לוטרינר באמת משתלם?

האוגרים שלכם הפסיקו לרוץ על הגלגלת? הארנבת שלכם חסרת תאבון? הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? החמוס שלכם נראה בדיכאון?

קרא עוד »
קולט אדים למטבח

קולטי אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל

קרא עוד »
טרמפולינה לחצר

5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים