מתנות לאוהבי חתולים

מתנות לאוהבי חתולים

כמעט כל אחד מחבב חיה מסוימת יותר מאחרות וישנם אנשים רבים שהחיה המועדפת עליהם היא חתולים. במידה ואתם מעוניינים לרכוש מתנה לאדם קרוב שאוהב חתולים במיוחד או אפילו מתנות מקוריות למשרד בו יושב חובב חתולים, ייתכן ותמצאו במאמר הבא כמה רעיונות מקוריים ונהדרים למתנות לאוהבי חתולים.

פסלוני חתולים

החתולים אוהבים לשבת בתנוחות מיוחדות ובמקומות מיוחדים האופייניים בדיוק להם. חובבי החתולים אוהבים במיוחד לראות את החתולים נחים להם בצורות המיוחדות שלהם וליהנות מההצגה. ישנו מגוון רחב של פסלוני חתולים אפשריים לרכישה בעבור אוהבי חתולים שיוכלו לשים במקומות שונים בבית וגם בגינה. בנוסף, ישנם פסלוני חתולים אשר מיועדים למיקום על מקומות כמו המדף, על המקרר וכו' אשר בנויים בצורה כזו שרואים את רגלי החתולים על צד המדף כאילו מדובר בחתול אמתי. כמו כן ישנם סוגים שונים של פסלונים הבאים בצבעים וצורות שונות.

מדבקות חתולים

מדבקות חתולים הינו ז'אנר מדבקות של ממש. ישנם אנשים שירצו להדביק מדבקות מסוג זה על גב המחשב הנייד שלהם, על גבי המקרר ועוד. רעיון מקורי למדבקת חתול מיוחדת (כמו פה) הינה מדבקה שמלבישים על מתג החשמל בחדר שנראה כאילו החתול ניתלה עליו מאחור.

מתלה חתול

מי לא זקוק למתלה תיקים או מעילים בבית? ישנם מתלים אשר עשויים בצורת חתול כאשר זנב החתול הוא זה שמשמש כמתלה הבגדים או התיקים. את המתלים הללו ניתן להרכיב בצורות שונות וניתן כמו כן למצוא גם מתלים לבגדים וגם מתלים המיועדים לחדרי הרחצה על מנת לתלות את המגבות.

מעמדים

זקוקים למדף\מעמד וכו' לספר או לדפים? תוכלו להכניס עוד קצת חתולים אל המשרד או חדר העבודה שלכם בעזרת מעמדים מיוחדים המכילים פסלוני חתולים קטנים. רעיון נחמד למעמד שכזה הינו מעמד שנראה כמו עץ של ראשו יש חתול.

קפוצ'ון עם כיס קנגורו

גם אם אוהבי החתולים לא מחבבים קנגורויים במיוחד, ככל הנראה הם ישמחו לקבל קפוצ'ון שיש בו כיס קנגורו מיוחד אליו החתול שלהם יוכל להיכנס ולהתכרבל איתם בנוחות תוך כדי צפייה בטלוויזיה או בסתם יום קריר ושגרתי. למעשה, מדובר בפיג'מה של ממש.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
‫קייטרינג לשבת חתן‬
שבת חתן היא השבת שלפני החתונה או אחרי החתונה (תלוי לאיזו עדה אתם משתייכים) נהוג לחגוג אותה בקרב חברים...
קרא עוד »
יול 25, 2022
כורסאות עיסוי
כסאות עיסוי הם דרך מצוינת להירגע ולהחיות את השרירים שלך. הם גם דרך מצוינת להפיג מתחים ומתח. כסאות...
קרא עוד »
נוב 05, 2022
דברים שחשוב לדעת על ריצוף חוץ מאבן טבעית
ריצוף חוץ מאבן טבעית יכול לשנות לחלוטין את פני החצר שלכם ופני הבית. יכול להיות שהייתה לכם חצר פורחת...
קרא עוד »
פבר 10, 2021