כל התוכניות המעודכנות של‎ HBO ‎בסלקום טיוי

תוכניותHBO ‎ בסלקום טיוי

מי אינו מכיר את חברת סלקום? מדובר בחברת התקשורת הישראלית הציבורית אשר הוקמה בשנת 1994. החברה היא בעלת שליטה של חברת דיסקונט השקעות.

בשנת 2011 רכשה חברת סלקום את חברת נטוויז'ן 013  ובשנת 2014 היא נכנסה לשוק הטלוויזיה בישראל כאשר היא עושה שימוש במותג – סלקום טיוי.

החבילה של סלקום טיוי כוללת את כל תכני HBO, ערוצי הברודקאסט הישראליים, ספורט 5, 5 פלוס, ONE HD, ONE2, בייבי ,ערוץ דיסני, ערוץ לוגי ועוד

מה מציע שירות הטלוויזיה של סלקום טיוי?

ישנם מספר פונקציות בשירות הטלוויזיה של סלקום טיוי.

כל מה שעומד מאחורי הרעיון של הטלוויזיה של סלקום הוא כי מדובר בשירות אשר ניתן על ידי ממיר, או באמצעות אפליקציה אותה אפשר להוריד לטלוויזיה החכמה, לטאבלט או לנייד על ידי האינטרנט- ליהנות מחוויית צפייה.

הלקוח מקבל ממיר אשר אותו הוא צריך לחבר לחשמל, לטלוויזיה ולאינטרנט ולהפעיל את האנטנה שמשדרת את השירות ברחבי הבית. הדבר מאפשר גם למכשירים נוספים לצפות בתכנים.

כך ישנה אפשרות לצפות ולהשתמש ב – עד חמישה מכשרים שונים בו זמנית.

מה נכלל בחבילת השירות?

  • במסגרת השירות מקבל הלקוח ערוצי בסיס, תכני VOD והקלטות.
  • ערוצי הבסיס כוללים את ערוצי עידן, סדרות טלוויזיה, סרטים, היסטוריה, תכני טבע, מדע, מוסיקה, סדרות ילדים, הופעות חיות ועוד.
  • תכניות שונות אשר משודרות בזמני שיא בערוצי בסיס נשמרות בגלריית ה-VOD לאחר שאלו מוקלטות בצורה אוטומטית, בקטגוריה מיוחדת – השבוע שהיה.
  • פונקציה נוספת מציעה את האפשרות להתחיל בצפייה במכשיר אחד ואחר כך להמשיך את הצפייה במכשיר אחר.
  • ישנה אפשרות להקליט מספר ערוצים בו זמנית וכך ניתן ליהנות מכל העולמות.
  • החברה מספקת 50 שעות הקלטה.

סטרימר

ישנה אפשרות להוריד לטלוויזיה או להתקין סטרימר. זה מאפשר העברה של תכנים שונים  מהאינטרנט כמו סרטוני יוטיוב ועוד ולצפות באופן ישיר דרכה.

נציגי המכירות של סלקום ישמחו להציע לכם את החבילות הכי משתלמות עבורכם כמו כל התוכניות המעודכנות של‎ HBO ‎בסלקום טיוי, חבילות טריפל ספורט או קוואטרו סופר פייבר כאשר מדובר בחבילות משולבות משתלמות במיוחד.

> בצעו גם השוואת מחירי סלולר בסלקום, אחרי הכל שם התחילה המהפכה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סוגי זפת לגגות

סוגי זפת לגגות

כאשר בונים מבנה חדש או תוספת למבנה קיים, יש לזפת את הגג מבחוץ על מנת לאטום את המבנה מפני מי גשמים שעלולים לחדור בימות החורף

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים