4 רעיונות לפעילות מהנה לתינוקות שגם תורמת להתפתחות

כל ילד וכל תינוק זקוקים לגרייה לצורך ההתפתחות התקינה שלהם. הם חייבים לקבל את הדברים הללו כדי להגיע בסופו של דבר להתפתחות תקינה ותואמת גיל. אז אנחנו כאן עם ארבע רעיונות לפעילות מהנה שתוכלו לעשות יחד עם התינוק שלכם וכך ליהנות מהתפתחות טובה ותקינה של הבייבי שלכם.

משחקי 'קוקו' 

המשחק הראשוני שתוכלו לשחק עם התינוק שלכם החל מגיל ארבעה חמישה חודשים הם משחקי 'קוקו'. אתם צריכים פשוט לקחת חיתול או שמיכה, לכסות בו את הפנים שלכם ולשאול את התינוק איפה אמא? ואז להסיר את הלוט מעל פניכם בקריאת 'קוקו'…

כאשר התינוק יקלוט כבר את מהלך המשחק לא יהיה מאושר ממנו והוא ייהנה ויצפה בכל פעם מחדש לגלות אתכם מאחורי הפרגוד.

משחק כזה מפתח את התינוק בהרבה מאוד תחומים.

טיול פעיל בחוץ 

טוב. טיול בחוץ זה לא ממש חידוש מרגש. אך כשאנחנו מדברים על טיול פעיל מדובר במשהו אחר לחלוטין. הטיול הפעיל הוא טיול בו אתם משתפים את התינוק בכל מה שאתם רואים בחוץ. כל רכב וכל חתול, כל צמח וכל פרח. הילד לומד המון מטיול כזה וחוזר עם המון ידע. ו-כן, גם אם הוא עדיין בן חודשים ספורים בלבד.

משחק בכדור 

משחק בכדור יש בו הרבה מאוד יתרונות והוא תורם רבות להתפתחות התקינה של התינוק. כל משחק בכדור מכל סוג שלא יהיה יעשיר את הילד ויתרום לו רבות מבחינה התפתחותית.

צלילים

השמיעו לתינוק צלילים מסוגים שונים ושתפו אותו במה שאתם שומעים. שיר שמח או שיר עצוב. שיר מרגש או שיר קצבי. ספרו לו מה שומעים בשיר אלו כלים משתתפים שם וכן הלאה.

 

כמו כן אפשר להירשם ללימודי שחייה לתינוקות בבית ספר לשחייה בירושלים או בכל מקום אחר >>>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים