איך קונים ספירולינה קפואה

היתרונות של תוספים תזונתיים ידועים ונעשו על כך מחקרים רבים. אולם ספירולינה, סוג מיוחד של אצה בריאה לא נחשבת לתוסף תזונה. מדובר במזון של ממש, עם שפע יתרונות תזונתיים. על מנת להפיק את המרב מהאצה המיוחדת הזאת, עדיף שלא לצרוך אותה בצורת אבקה מיובשת או בכמוסות לבליעה. עדיף לבחור באופציה הכי טבעית שיש. כי כשקונים ספירולינה קפואה, כל המרכיבים התזונתיים נשמרים ומתעכלים בגופנו בצורה האופטימלית, חלבונים, ויטמינים, מגנזיום וכל היתר.

 

איך משווקת ספירולינה קפואה

ספירולינה קפואה משווקת באריזות סגורות היטב, כאשר בכל אריזה מספר מנות. החלוקה למנות עוזרת לצרוך את הכמות האידיאלית בכל פעם. על מנת לחסוך, אפשר לקנות מארזים של חבילות בגדלים שונים. ככל שהמארז גדול יותר, המחיר ליחידה יורד בצורה מאוד משמעותית. הספירולינה לעיתים משווקת בתוך מעין כוסיות קטנות של אצה המוקפאת במצבה הטבעי. כך אתם מקבלים סופר פוד במיטבו, שנותן לגוף השלמה תזונתית טבעית, בריאה ואיכותית במיוחד. את המוצר הקפוא, בניגוד לאבקות מתועשות או מעובדות, אפשר להשיג בבתי טבע מסוימות, ברשתות נבחרות שמחזיקות מוצרי איכות לצמחונים וכן ישירות באינטרנט.

 

איך טוב לצרוך ספירולינה בטעם נפלא

למרות שאפשר לצרוך את האצה הקפואה כפי שהיא, לא כולם מרגישים בנוח עם הטעם שלה. לכן, מאוד טוב, נוח, יעיל וטעים להשתמש בשיטות הבאות. לדוגמא, אפשר לערבב ביחד עם שייק או עם יוגורט. אפשר להוסיף אותה לסלטים. שילוב מאוד מוצלח שעובד נהדר הוא ביחד עם אבוקדו מעוך וניתן להוסיף גם תבלינים טובים. אם אתם אוהבים שיק מפירות מרעננים כגון מנגו, בננה ותמרים, הוסיפו גם את האצה הקפואה. אגב, אם אתם בעניין של קינוחים, מסתבר שהשילוב עם גלידה גם כן הולך נהדר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים