איך בוחרים אופניים לילדים?

איך בוחרים אופניים לילדים?

הבחירה באופניים לילדים לא יכולה להתבצע באופן אקראי או רק בגלל שהילד מתלהב מהצבע של האופניים בחנות האופניים.

את האופניים יש להתאים מתוך שימת לב ובחינה מדוקדקת של האפשרויות כמו גם מתוך התאמה מלאה של האופניים בהתאם לגובה של הילד, הגיל של הילד וכמובן גם היכולות שלו.

אם האופניים לא יתאימו לילד, הרי שאלו לא באמת יתנו לנו את המענה הנכון והאופניים יהוו סיכון ממשי לילד.

אופניים לא מתאימות הן אופניים לא שימושיות!

חשוב לדעת שכאשר בוחרים אופניים יד שניה או חדשות שהן לא מתאימות לגילו של הילד או שהן גבוהות מידי או לחילופין הן נמוכות מיד, הרי שהאופניים לא יעניקו באמת את המענה הנכון לצרכים ולמטרות שלו.

אופניים כאלה הן אופניים שלא תהיינה כלל נוחות לשימוש ובעקבות זה הן פשוט תעמודנה כאבן שאין לה הופכין.

חבל על ההשקעה ועל המשאבים ואפילו חבל על המקום שהאופניים הללו תופסים בבית או בחצר אם למעשה לא עושים בהם כל שימוש.

מתאימים את האופניים לילד

יש הורים שרוכשים אופניים ומביאים אותו הביתה לילד. הם מצפים שהילד יתלהב, יעלה על האופניים ויתחיל לרחף… אז החלק הראשון על פי רוב קורה. הילד מתלהב מהאופניים החדשות. הוא מטפס עליהם ומנסה את מזלו. אם הוא כבר 'נהג' מנוסה ויש לו את המיומנות ברכה על אופנים, הוא יצליח מהר יותר לקלוט את האופניים החדשות. אך אם זה אופניים ראשונות שלו זה עשוי לאורך מעט יותר זמן. אך כאן יבוא לידי מבחן ההתאמה של האופניים. בעוד שאופניים מתאימות מאתר https://www.allbikes.co.il/ אכן יגרמו לחיבור אמיתי בין הילד לאופניים והוא ייהנה מהרכיבה, הרי שכאשר האופניים לא באמת מתאימות לילד, הוא יזנח אותם מהר מאוד ויחדל מלהתעניין בהם.

אופניים שהילד אוהב

ברור כי מעבר להתאמה של האופניים לילד, ולא להיפך… יש לשים לב כי הילד אוהב את האופניים ומתחבר אליהם. הוא מרוצה מהרכישה ונהנה לרכב על האופניים.

זו הערובה היחידה שתבטיח כי אכן הילד יעשה שימוש באופניים. הוא ייהנה לרכב עליהם, ישתמש בהם באופן קבוע ויפיק מהם את מלוא התועלת.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים