איך מתמודדים עם מבחן אמי"ר לבד

איך מתמודדים עם מבחן אמי"ר לבד

מבחן אמי"ר זהו מבחן המיועד לכל מי שמעוניין להשתלב בקורסי החובה באנגלית. אמי"ר אלו הן ראשי תיבוץת של המילים – אנגלית מיון לרמות.

במבחן אמי"ר ממיינים את התלמידים מבחינת הרמנה שלהם בשפה האנגלית כארש על פי המבחן ניתן לקבוע מהי הרמה שלהם והם הם אכן יכולים להתקבל לקורסים בהם הם מעוניינים להתקבל.

איך למעשה מתכוננים לקראת מבחן אמי"ר?

אז האמת היא שלא כל תלמיד לוקח את המבחן יותר מידי ברצינות. יש כאלה שהם מצטיינים באנגלית, הם חשים מוכנים, בקיאים ושולטים היטב בשפה והם לא עושים עניין מכל זה. הם ניגשים למבחן כמו שהם. יש כאלה שאכן מצליחים להוכיח כי הם שולטים היטב בשפה והם מצליחים לעבור את המבחן. מנגד יש את אלו אשר לא מגיעים ערוכים מבחינת הבנה לקראת מה הם הולכים ואז, על אף שהנם בקיאים היטב בשפה האנגלית ואוצר המילים שלהם אינו דל, בכל זאת הם מוצאים את עצמם נכשלים.

זו הסיבה שאנחנו ממליצים לכל מי שעומד לקראת המבחן, כי יבוא ללמוד בקורס ההכנה למבחן אמי"ר. אין להשוות את המוכנות של התלמיד לאחר הקורס אשר מסוגל לגשת למבחן, לענות במהירות על כל השאלות ולעבור את המבחן בהצלחה.

כיצד בנוי המבחן?

למעשה המבחן הינו מבחן אמריקאי. המבחן מחולק לשלושה חלקים כאש בכל חלק ישנן 20 שאלות. הזמן המוקצב לכל המבחן כולו הוא שעה. יוצא שעבור כל שאלה אי אפשר להקציב יותר מ – 55 שניות.

החלק הראשון של המבחן –

בחלק הראשון נדרש התלמיד להשלים משפטים מתוך האפשרויות המוצעות לו במבחן. לשם כך עלייו להיות בעל אוצר מילים עשיר.

החלק השני של המבחן –

בחלק השני על התלמיד לבחור ניסוח מחדש של משפטים שונים. החלק הזה מוכיח על ההבנה הלוגית של התלמיד.

החלק השלישי של המבחן –

החלק השלישי עוסק בהבנת הנקרא. נתונים קטעים אותם עליו לקרוא ואחריהם לענות על השאלות.

האמת היא שאפשר בהחלט להתמודד לבד עם המבחן ולהתכונן לקראתו. אך הביטחון של התלמיד לאחר הכנה לקורס אמי"ר הינו גבוה יותר והוא מסייע לו להצליח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים