איך להתמודד עם הסדינים הרטובים כל בוקר?

איך להתמודד עם הסדינים הרטובים כל בוקר?

גם אצלכם הסדינים הרטובים בבוקר הם עניין יומיומי? אתם נמצאים בחברה טובה, אולי באמת הגיע הזמן לפתוח קבוצת תמיכה…? זהו שלא. כי ההתמודדות עם הסדינים הרטובים היא רק תוצאה אחת מכל הבלגן הזה שנקרא בשם הרטבת לילה. ההרטבה הזו מטרידה אתכם ההורים, מציקה לילד לכם ומעיקה עליו מאוד. במקרים רבים היא גם משפיעה על ההתפתחות שלו ופוגעת בביטחון העצמי. כך שהסדינים הרטובים עם כל הריח הלא נעים שהם צופנים בחובם, הם פסיק קטן מכל ההתמודדות. אותם באמת שאפשר לכבס, ואחרי הם בלים מרוב כביסות לקנות חדשים תמורתם. אבל מה עם הילד ועם הנשמה שלו?

ד"ר קובי שגיא למען הילד שלכם

ד"ר קובי שגיא הוא מטפל מקצועי שפיתח שיטה ייחודית ויעילה שהמטרה שלה היא לקדם את הילד המרטיב, ולעזור לו להגיע למקום של גמילה מוחלטת גם מתוך שינה. אמנם הפרויקט הזה לא תמיד קל, והתוצאות הרצויות לא קרובות אלינו כל כך. אבל כאשר רותמים לעזרתנו גורמים מקצועיים ומיומנים כמו ד"ר שגיא, התוצאות כמעט מובטחות. והמספרים מדברים בעד עצמם – קרוב למאת אחוזי הצלחה בקרב המטופלים של ד"ר שגיא. הצלחה מסחררת שבהחלט תוכל לעודד גם אתכם.

ד"ר טל שגיא והשילוב המוצלח

ההצלחה של טיפולי ד"ר טל שגיא נובעת ממספר גורמים. ראשית זו ההבנה המקצועית והניתוח המדויק בדבר הגורמים להרטבה. אצל ד"ר שגיא מאמינים שכל ילד מסוגל לשלוט על סוגרים גם בלילה. ואין לילד המרטיב כל בעיה בריאותית. מה כן? הסיבה במרבית המקרים היא שנת לילה עמוקה כל כך, כזו שגורמת לילד שלא לחוש בעת הצורך כי עליו לזנק מהמיטה אל חדר השירותים. הטיפול מותאם לגישה זו, והיא חותרת להעצים את הילד ולחזק בו את האמון ביכולת הפיסית שלו לשלוט על הסוגרים. כך שהוא אכן יוכל לחוש בעת הצורך ולשמור על עצמו יבש בלילות. אך יש בטיפול של ד"ר קובי שגיא מרכיב נוסף שהמטרה שלו היא לעזור לילד ולקדם אותו. כי כל חוויה של הצלחה נותנת לילד את הכוח להצליח הלאה. מכשיר פיפימון יעיר את הילד בעת הצורך.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מורים פרטיים אונליין בתקופת הקורונה – מה היתרונות
הגעה לביתו של מורה פרטי בתקופת הקורונה זו משימה שהפכה ליותר מורכבת ובעייתית בתקופת הקורונה. התופעה...
קרא עוד »
דצמ 31, 2020
רשתות הגנה – להפוך את המרפסת לבטוחה יותר
אם תרצו להפוך את המרפסת בבית שלכם להרבה יותר בטוחה אז תוכלו לעשות זאת בהצלחה רבה באמצעות פנייה אל בעל...
קרא עוד »
יול 11, 2021
איפה אפשר לקנות מקרר אינטגרלי?
מקרר אינטגרלי הוא מקרר הכולל את כל הרכיבים הדרושים להפעלתו. זה לא רק מקרר, אלא מכשיר משולב שבו אתה...
קרא עוד »
אפר 02, 2023