איך להתמודד עם הסדינים הרטובים כל בוקר?

איך להתמודד עם הסדינים הרטובים כל בוקר?

גם אצלכם הסדינים הרטובים בבוקר הם עניין יומיומי? אתם נמצאים בחברה טובה, אולי באמת הגיע הזמן לפתוח קבוצת תמיכה…? זהו שלא. כי ההתמודדות עם הסדינים הרטובים היא רק תוצאה אחת מכל הבלגן הזה שנקרא בשם הרטבת לילה. ההרטבה הזו מטרידה אתכם ההורים, מציקה לילד לכם ומעיקה עליו מאוד. במקרים רבים היא גם משפיעה על ההתפתחות שלו ופוגעת בביטחון העצמי. כך שהסדינים הרטובים עם כל הריח הלא נעים שהם צופנים בחובם, הם פסיק קטן מכל ההתמודדות. אותם באמת שאפשר לכבס, ואחרי הם בלים מרוב כביסות לקנות חדשים תמורתם. אבל מה עם הילד ועם הנשמה שלו?

ד"ר קובי שגיא למען הילד שלכם

ד"ר קובי שגיא הוא מטפל מקצועי שפיתח שיטה ייחודית ויעילה שהמטרה שלה היא לקדם את הילד המרטיב, ולעזור לו להגיע למקום של גמילה מוחלטת גם מתוך שינה. אמנם הפרויקט הזה לא תמיד קל, והתוצאות הרצויות לא קרובות אלינו כל כך. אבל כאשר רותמים לעזרתנו גורמים מקצועיים ומיומנים כמו ד"ר שגיא, התוצאות כמעט מובטחות. והמספרים מדברים בעד עצמם – קרוב למאת אחוזי הצלחה בקרב המטופלים של ד"ר שגיא. הצלחה מסחררת שבהחלט תוכל לעודד גם אתכם.

ד"ר טל שגיא והשילוב המוצלח

ההצלחה של טיפולי ד"ר טל שגיא נובעת ממספר גורמים. ראשית זו ההבנה המקצועית והניתוח המדויק בדבר הגורמים להרטבה. אצל ד"ר שגיא מאמינים שכל ילד מסוגל לשלוט על סוגרים גם בלילה. ואין לילד המרטיב כל בעיה בריאותית. מה כן? הסיבה במרבית המקרים היא שנת לילה עמוקה כל כך, כזו שגורמת לילד שלא לחוש בעת הצורך כי עליו לזנק מהמיטה אל חדר השירותים. הטיפול מותאם לגישה זו, והיא חותרת להעצים את הילד ולחזק בו את האמון ביכולת הפיסית שלו לשלוט על הסוגרים. כך שהוא אכן יוכל לחוש בעת הצורך ולשמור על עצמו יבש בלילות. אך יש בטיפול של ד"ר קובי שגיא מרכיב נוסף שהמטרה שלו היא לעזור לילד ולקדם אותו. כי כל חוויה של הצלחה נותנת לילד את הכוח להצליח הלאה. מכשיר פיפימון יעיר את הילד בעת הצורך.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מטבחים קטנים
צרכנות

מטבחים קטנים – יתרונות גדולים

לא כולם מתגוררים בדירות גדולות ומשופצות, ישנם כאלו שיעדיפו דווקא מרווח קטן יותר מסיבות כאלו ואחרות, או מפאת האפשרויות העומדות בפניהם. בסתרי הלב, גם כשהדירה

קרא עוד »
עריכת צוואה
דין ומשפט

מתי כדאי לערוך צוואה?

צוואה חוקית היא הצהרה כתובה, בעלת תוקף משפטי, שתפקידה להסדיר את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. קיימים 4 סוגי צוואות חוקיות בישראל, שיש לערוך

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים