איך להקל על חינוך הכלב שלך

איך להקל על חינוך הכלב שלך

בני אדם לומדים יותר ויותר בימינו על היתרונות הבריאותיים של כלבים. כתוצאה מכך, העניין הציבורי בכלבי טיפול הולך וגובר. כלבי טיפול, מספקים הקלה לאנשים במצבים מעוררי חרדה, מביאים נחמה למי שמתאבל או בודד, ומציעים חיבה לבני אדם הנמצאים במוסדות כמו בתי חולים, בתי אבות ובתי ספר. איך לחנך אותם לכך? נצא לבדיקה.

איך להקל על חינוך הכלב שלך |

ישנם דרכים שונות כדי להגיע למצב שהכלב שלכם יעשה את מה שאתם אומרים לו בצורה נכונה. לצורך כך, חשוב מאוד לאמן כלב להיות צייתן וממושמע מספיק, כדי להקל עליו את האילוף ואת הצורך בדחיית סיפוקים. נוסף לכך, חשוב גם לדאוג לבריאותו של הכלב, ולדאוג לו לכל החיסונים והטיפולים הנחוצים. בלחיצה כאן תוכלו למצוא מידע נוסף על חשיבות הבריאות של הכלב.

מהו כלב טיפולי? |

כלב טיפולי מעניק נוחות וחיבה לאנשים הנמצאים במתקן או לאנשים מסוימים הזקוקים לביקור כדי להתמודד עם בעיה פיזית או רגשית. כלבי טיפול אינם כלבי שירות המספקים שירות ספציפי לאדם עם צרכים מיוחדים ומקבלים גישה ציבורית מלאה.

הם גם אינם בעלי חיים תומכים רגשיים, הזקוקים למרשם ממומחה לבריאות הנפש או לבריאות, אך אינם זקוקים להכשרה או אישורים מיוחדים בכדי לבצע את עבודתם.

מדוע לאמן כלב טיפולי? |

כלבי טיפול מביאים יתרונות גופניים רבים לבני האדם שהם מבקרים. הם עשויים לעזור להוריד את לחץ הדם ואת קצב הלב, להפחית את החרדה של המטופלים ולהעלות את רמות האנדורפינים והאוקסיטוצין.

אבל זה לא חד כיווני. מחקרים הראו כי כלבי הטיפול מרוויחים גם הם מעבודתם. שיעורי אנדורפינים ואוקסיטוצין גבוהים יותר בכלבי טיפול לעומת חיות מחמד משפחתיות ממוצעות.

לשם מה מחנכים כלבים? |

"כלבי טיפול יוצאים לבתי חולים, בתי אבות, ספריות, בתי ספר, אסונות. בעיקרון כל מקום בו קיים קהל לקוחות, יעזור לכלבים להיות שם, "אומרת לינדה קאהן, מאמנת כלבי טיפול, ובעליה של אילוף ושירותי כלבים חיוביים בתל אביב.

אתם לא יכולים פשוט לקחת את הכלב שלכם לבקר קרוב משפחה בבית חולים, למשל. כלבי טיפול כן זקוקים להסמכה מארגון לאומי בעל מוניטין.  הסמכה היא המכשול האחרון בתהליך ייעודי לקראת הפיכתם לכלבי טיפול, נוסף על הקפדה בנוגע לבריאותו של הכלב באמצעות שירות וטרינרי במידת הצורך.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דירות למכירה במודיעין 4 חדרים
בחירת המתווך דירות למכירה במודיעין 4 חדרים תוכלו למצוא בשכונות החדשות ביותר וגם באלו הוותיקות יותר....
קרא עוד »
ינו 22, 2019
חדרי נוער מעוצבים – טיפים לעיצוב בוגר
כל ילד רוצה לישון בחדר המעוצב לפי טעמו. אך על פי רוב ההורים שמעצבים עבורו את החדר מצליחים איכשהו לקלוע...
קרא עוד »
נוב 11, 2021
אוכל לכלבים – איך תדעו שהאוכל של הכלב שלכם אכן טוב עבורו?
בחירת המזון לכלב שלכם הינה חיונית ואסור להקל בה ראש. בדיוק כמו שלבני אדם יש העדפות שונות לגבי סוגי...
קרא עוד »
נוב 27, 2021