כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים אינטרקום

אינטרקום

 

מערכת אינטרקום ניתן למצוא כיום בכל בניין ציבורי וכן בבנייני מגורים ואף בבתים פרטיים. לא מדובר על מחזה נדיר. בשל ההתקדמות הטכנולוגית, כיום מעבר למערכת הפשוטה עם הלחצן, ניתן למצוא אינטרקום עם טלוויזיה, אינטרקום שמחובר לטלפון בבית ואפילו אינטרקום עם אפליקציה. אם אתם  תוהים איזה אינטרקום כדאי לכם לבחור, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

סוגי חיבור למערכת אינטרקום

חשוב מאוד לדעת שמערכת אינטרקום ניתן לחבר במגוון סוגי חיבורים כגון: אינטרקום לעמדה ייעודית, לטלפון בבית, לטלפון הסלולרי ועוד. כדאי מאוד לבחון היטב את כל סוגי החיבורים על מנת לבחור את הנכון עבורכם:

אינטרקום אפרכסת מהווה את המערכת הפשוטה ביותר. מדובר על מערכת שמע בלבד שנועדה לענות על הצורך הבסיסי בזיהוי.

אינטרקום למסך הוא משוכלל יותר ובו הפאנל החיצוני של האינטרקום מכיל גם מצלמה אשר מתחברת לפאנל מסך שמצוי בתוך הבית ודרכו ניתן לראות ולדבר עם האדם שמצוי בחוץ ואף לפתוח לו את הדלת.

אינטרקום לקו טלפון מהווה אפשרות מתקדמת יותר של חיבור מערכת האינטרקום לקו הטלפון בבית כאשר המשמעות היא שבמקום לחבר את האינטרקום לשפופרת מחברים אותו למתאם טלפוני אשר

אינטרקום אלחוטי מהווה את המוצר החדיש ביותר כיום בתחום מערכות אינטרקום. מדובר על אינטרקום אלחוטי אשר מחובר למעשה לרשת אלחוטית של הבית שמאפשרת למערכת להעביר נתונים באמצעות הוויפי.

כיצד תבחרו את האינטרקום המתאים לכם ביותר?

אין ספק שכיום ההיצע בתחום מערכות אינטרקום הינו גדול והדבר גורם ללא מעט אנשים לתהות כיצד לבחור את האינטרקום המתאים ביותר לביתם. חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי המקצוע מחברת ZBM שמכירים את התחום היטב שיוכלו לסייע לכם בהתאמת אינטרקום בהתאם לתקציב שלכם, לדרישות העומדות על הפרק, למקום שבו הוא צריך להיות מותקן ועוד.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חוגי מחשב לילדים – לבחור את הקורס הנכון לילד
אין כמעט ילד שאין לו לפחות מחשב אחד בבית, מחשב שמשמש אותו לשיעורי בית, משחקים, צפייה בסדרות, סרטונים או...
קרא עוד »
מרץ 20, 2020
הבנת ארונות הזזה: מה חשוב להבין לפני קניה
אופטימיזציה של מקום: ארונות הזזה נחשבים לעיצובם החוסך מקום. על ידי ביטול הצורך בדלתות מתנדנדות...
קרא עוד »
ספט 13, 2023
כמה עולה של שירות תמלול?
שירות תמלול של ניר סלע הוא אפשרות פופולרית עבור עסקים, מוסדות ממשלתיים, חוקרים אקדמיים, אנשי מקצוע...
קרא עוד »
מאי 22, 2023