כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים אינטרקום

אינטרקום

 

מערכת אינטרקום ניתן למצוא כיום בכל בניין ציבורי וכן בבנייני מגורים ואף בבתים פרטיים. לא מדובר על מחזה נדיר. בשל ההתקדמות הטכנולוגית, כיום מעבר למערכת הפשוטה עם הלחצן, ניתן למצוא אינטרקום עם טלוויזיה, אינטרקום שמחובר לטלפון בבית ואפילו אינטרקום עם אפליקציה. אם אתם  תוהים איזה אינטרקום כדאי לכם לבחור, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

סוגי חיבור למערכת אינטרקום

חשוב מאוד לדעת שמערכת אינטרקום ניתן לחבר במגוון סוגי חיבורים כגון: אינטרקום לעמדה ייעודית, לטלפון בבית, לטלפון הסלולרי ועוד. כדאי מאוד לבחון היטב את כל סוגי החיבורים על מנת לבחור את הנכון עבורכם:

אינטרקום אפרכסת מהווה את המערכת הפשוטה ביותר. מדובר על מערכת שמע בלבד שנועדה לענות על הצורך הבסיסי בזיהוי.

אינטרקום למסך הוא משוכלל יותר ובו הפאנל החיצוני של האינטרקום מכיל גם מצלמה אשר מתחברת לפאנל מסך שמצוי בתוך הבית ודרכו ניתן לראות ולדבר עם האדם שמצוי בחוץ ואף לפתוח לו את הדלת.

אינטרקום לקו טלפון מהווה אפשרות מתקדמת יותר של חיבור מערכת האינטרקום לקו הטלפון בבית כאשר המשמעות היא שבמקום לחבר את האינטרקום לשפופרת מחברים אותו למתאם טלפוני אשר

אינטרקום אלחוטי מהווה את המוצר החדיש ביותר כיום בתחום מערכות אינטרקום. מדובר על אינטרקום אלחוטי אשר מחובר למעשה לרשת אלחוטית של הבית שמאפשרת למערכת להעביר נתונים באמצעות הוויפי.

כיצד תבחרו את האינטרקום המתאים לכם ביותר?

אין ספק שכיום ההיצע בתחום מערכות אינטרקום הינו גדול והדבר גורם ללא מעט אנשים לתהות כיצד לבחור את האינטרקום המתאים ביותר לביתם. חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי המקצוע מחברת ZBM שמכירים את התחום היטב שיוכלו לסייע לכם בהתאמת אינטרקום בהתאם לתקציב שלכם, לדרישות העומדות על הפרק, למקום שבו הוא צריך להיות מותקן ועוד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

משכנתא למסורבים בבנק

הליך של נטילת משכנתא יקרה בדרך כלל כאשר אדם ירצה לרכוש נכס מסוים, אולם מה קורה כאשר יש BDI שלילי או גורמים אחרים הפוגעים בסיכוי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים