כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8

סים בינלאומי – וורלד 8 יכול להשתלב עם רשת טלפונים ניידים בינלאומית. חלק מהרשתות המובילות נוצרו בשנת 2000 והורחב לכיסוי יותר מ-80 מדינות.

סים בינלאומי – וורלד 8, פופולרי ונוח

מודול זהות המנוי הבינלאומי (ISIM) הוא התקן הבינלאומי למודול זהות המנוי. זהו מודול זהות מנוי ISDN חד-שימושי המשמש לשירות טלפון בינלאומי. ISIMs משמשים את רוב חברות התקשורת הגדולות, כולל AT&T, Bell Canada ו-British Telecom. הם משמשים גם במדינות מסוימות על ידי ספקי שירות עצמאיים כגון Tigo בניגריה ו-Plusnet בבריטניה. בחו"ל, מאוד פופולרי להשתמש עם סים בינלאומי – וורלד8 שמוכיח את עצמו כיעיל במיוחד. 

ישנו פיתוח של כרטיס ה-SIM הבינלאומי הפופולרי ביותר שהוצג באירופה בסוף שנות ה-90. זה אומץ באופן נרחב על ידי מדינות אירופה ונחשב כעת לתקן עבור כל שאר המדינות. כרטיס ה-SIM "GO" היה הראשון בסדרת כרטיסים מבית Vodafone (גרמניה), Orange (צרפת), deutsche Telekom / E-Plus (אוסטריה) וטלנור (נורווגיה) שהציגו את הרעיון של כרטיסי SIM. כרטיס ה-GO נועד לאזרחים שעדיין לא מוכנים לקנות טלפון נייד, יכלו לקבל רק שיחות ניידות מהטלפון הקווי שלהם, ועדיין לא השתמשו בחוזה מראש. 

איתנו בכל מקום

כיצד להשתמש ב-SIM בינלאומי? זה פחות מסובך מכפי שחושבים. נזכור כי עליית הטכנולוגיה הסלולרית פירושה שחברות יכולות להציע יותר שירותים, מה שיעזור להן להגיע לקהל גדול יותר מאי פעם באמצעות רשתות תקשורת. ניתן להשתמש עם כרטיס סים בינלאומי – world 8 באותה הנוחות שאתה משתמש במכשיר באופן יום יומי. לאחר ההזמנה תוכל להכניס את הכרטיס ולהשתמש בו במגוון רחב של מדינות בעולם. זה קומפקטי, נוח ומתאים למגוון רחב של מכשירים סלולריים המלווים אותנו בכל מקום.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחירי מזרני ילדים
קיימים שלושה סוגים של מזרני ילדים שכולם איכותיים ומומלצים לילדים. העלות של כל אחד מהם היא כמה מאות...
קרא עוד »
מאי 16, 2022
מקרר לבן – למי זה מתאים וכיצד בוחרים?
אם בעבר, מקרר היה נועד רק לשמירה על מוצרי מזון קרירים או קפואים. הרי שכיום, מקררים הפכו לפריט עיצוב של...
קרא עוד »
יול 10, 2019
כל הסיבות לרכוש קירוי חניה
אם יש משהו בלתי נסבל בישראל, זה להיכנס בקיץ למכונית חמה. זה אפילו לא משנה אם המכונית שלכם בצבע שחור...
קרא עוד »
אפר 21, 2019