השקעה ביוון

השוק צומח במהירות, אבל עדיין יש אתגרים רבים להתגבר עליהם אם ברצוננו להפוך לשחקן גלובלי. נדל"ן הוא סוג הנכס הנפוץ ביותר ביוון. למדינה יש שוק נדל"ן עשיר. מאמר זה נועד לספק לך כמה טיפים כיצד לקנות נדל"ן להשקעה ביוון ומה שאתה צריך לדעת על רכישת נכס במדינה.

מצב הנדל"ן ביוון

לא קל לקנות בית ביוון. המחירים גבוהים במיוחד עבור דירות ובתים משותפים. הסיבה העיקרית לכך היא עלות הקרקע הגבוהה. מחירי הנדל"ן היווניים עלו במהירות בשלושת העשורים האחרונים. באזורים מסוימים, מחירי הנדל"ן הוכפלו או אפילו שולשו מאז 1980 – כשהכלכלה פרחה ומשקיעים מקומיים ובינלאומיים שטפו את שווקי הנדל"ן ביוון. אבל מאז, לא ניכר שום סימן להאטה או התייצבות בעליות המחירים הללו.

התוצאה היא שאנשים רבים נאלצים לשכור את בתיהם במקום לקנות אותם, דבר שעלול להיות יקר מאוד אם אין לכם מספיק כסף לשלם את המשכנתא בזמן מדי חודש.

אם אתה רוצה לקנות בית ביוון אבל אתה לא יודע כמה זה יעלה, מאמר זה יכול לעזור לכם.

איך משקיעים ביוון? 

יוון הייתה יעד פופולארי עבור משקיעים יווניים בשנים האחרונות. עם זאת, המשק מתמודד עם אתגרים והרבה אי ודאות בכל הקשור לתחום השקעות ביוון.

בשנים האחרונות, יוון חוותה צמיחה כלכלית משמעותית. עם זאת, אנשים רבים עדיין מודאגים לגבי עתידו. המדינה מתמודדת עם הרבה אתגרים וקשה לחזות מה יקרה בשנים הקרובות. כלכלת יוון נמצאת במצב נואש. למדינה יש חובות כבדים והחוב של יוון הוא כבר הגבוה באירופה. במדינה יש גם אוכלוסייה מזדקנת, הוצאות ציבוריות מוגבלות וכלכלה חלשה.

כלכלת יוון נמצאת במצב של משבר. על פי הסטטיסטיקה העדכנית, הכלכלה התכווצה ב-2.5% ב-2017 ותרד בעוד 1% ב-2018. הממשלה לא הצליחה להמציא תוכנית להתמודדות עם הבעיה, ואנשים רבים מודאגים ממה שיקרה כאשר יוון עוזבת את גוש האירו.

כדי להצליח בתחום הנדל"ן בין כל האתגרים שהמדינה מציבה למשקיעים, כדאי להיעזר במומחים בתחום יזמות ביוון שיסייעו לבצע את התהיך בצורה המניבה ביותר.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צמידים לגבר
צמידים לגברים מגיעים במגוון סגנונות וחומרים. חלקם עשויים מעור,זהב או כסף. אחרים מגיעים עם יהלומים או...
קרא עוד »
דצמ 31, 2022
פיצויים לנפגעי שואה
ניצולי שואה לא תמיד נראים חריגים בנוף הכללי. הם חיים את החיים שלהם, הם אוכלים, הם שותים, הם מבלים, הם...
קרא עוד »
דצמ 03, 2019
על החשיבות שבמעקה למיטה למבוגרים
  מעקה למיטה. פעם חשבנו מדובר רק במוצר שמיועד למיטות ילדים וכזה שמונע מהם להתגלגל וליפול במהלך...
קרא עוד »
נוב 08, 2021