האם נשירת שיער זה עניין גנטי?

טיפול טבעי בהתקרחות

נשירת שיער היא אחת התופעות המעיקות והמעצבנות. היא מופיעה אצל גברים כמו אצל נשים, בקרב צעירים כמו בקרב מבוגרים. האנושות כולה על כל גווניה נמצאת בקבוצת סיכון ללקות בנשירת שיער. אך בכל זאת אנחנו רואים שיש אנשים שנפגעים יותר מהתופעה ויש אנשים שבהם זה לא ממש פוגע. אז מה בעצם גורם לנשירת השיער? 

נשירה וגנטיקה

אז האמת היא שלגנטיקה יש הרבה מה לומר בכל מה שקשור לנשירת שיער. אנחנו רואים בני משפחה רבים שבגיל מסוים השיער שלהם מתחיל להיעלם והקרחת מתחילה לבצבץ. כך שבהחלט אפשר להצביע על כך שהתקרחות או נשירה הם תופעה קיימת ומוכרת. אך אם גם אתם משתייכים למשפחה כזו אשר בה קיימת התופעה, זה עדיין לא אומר שמדובר בגזירה משמיים. בהחלט מדובר בתופעה שאפשר לטפל בה או לכל הפחות למזער אותה במעט, ראו כאן דוגמא

יש מה לעשות !

אנחנו כאן על מנת לבשר לכם כי יש בהחלט מה לעשות על מנת למנוע את התופעה של נשירת שיער. אפשר לעזור לגוף להתגבר על הגנטיקה ולחזק את שורשי השערה. הדבר יכול להיעשות באמצעות התערבות חיצונית ממש לא מורכבת. זה יכול להיות משהו מינורי ממש כמו טיפול תרופתי כלשהו של תוסף מזון שמחזק את הגוף כולו ועל הדרך גם את שורשי השיער וזה גם יכול להיות בסך הכול שימוש בשמפו או תכשיר מיוחד הנועד לחיזוק שורשי השיער.

פונים אל הכתובת הנכונה

חשוב לדעת כי כל התחום של תוספי התזונה והתכשירים הטבעיים הם תחום שיש בו הרבה שרלטנות. יש לשים לב כי פונים אל איש מקצוע אמין ומנוסה שידע להתאים את המוצר הנכון לבעיה הנכונה והנשירה תיעצר!

> קראו עוד על טיפול טבעי בהתקרחות!

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים מומחים לבחירת פתרונות למטבח במחירים נוחים
מחפשים מהפך למטבח בתקציב נמוך? כאוטוריטה מובילה בתחום עיצוב ושיפוץ מטבחים, אני כאן כדי להעניק לכם...
קרא עוד »
מרץ 11, 2024
גבול אדום – סמים בצבא
יש עבירות שאסור להתקרב אליהם. אלו פעולות שלא נוטים לוותר עליהם ולעבור בעקבותיהם לסדר היום. אחת מהן...
קרא עוד »
פבר 27, 2021
בדיקה ותיקון מערכת משאבות ניקוז
התגברות על תקלה מה עושים אם משאבת הניקוז סתומה? איך מתגברים על התקלה? אולי לא תרגישו בהתחלה, עד אשר...
קרא עוד »
אוק 13, 2019