האם נשירת שיער זה עניין גנטי?

טיפול טבעי בהתקרחות

נשירת שיער היא אחת התופעות המעיקות והמעצבנות. היא מופיעה אצל גברים כמו אצל נשים, בקרב צעירים כמו בקרב מבוגרים. האנושות כולה על כל גווניה נמצאת בקבוצת סיכון ללקות בנשירת שיער. אך בכל זאת אנחנו רואים שיש אנשים שנפגעים יותר מהתופעה ויש אנשים שבהם זה לא ממש פוגע. אז מה בעצם גורם לנשירת השיער? 

נשירה וגנטיקה

אז האמת היא שלגנטיקה יש הרבה מה לומר בכל מה שקשור לנשירת שיער. אנחנו רואים בני משפחה רבים שבגיל מסוים השיער שלהם מתחיל להיעלם והקרחת מתחילה לבצבץ. כך שבהחלט אפשר להצביע על כך שהתקרחות או נשירה הם תופעה קיימת ומוכרת. אך אם גם אתם משתייכים למשפחה כזו אשר בה קיימת התופעה, זה עדיין לא אומר שמדובר בגזירה משמיים. בהחלט מדובר בתופעה שאפשר לטפל בה או לכל הפחות למזער אותה במעט, ראו כאן דוגמא

יש מה לעשות !

אנחנו כאן על מנת לבשר לכם כי יש בהחלט מה לעשות על מנת למנוע את התופעה של נשירת שיער. אפשר לעזור לגוף להתגבר על הגנטיקה ולחזק את שורשי השערה. הדבר יכול להיעשות באמצעות התערבות חיצונית ממש לא מורכבת. זה יכול להיות משהו מינורי ממש כמו טיפול תרופתי כלשהו של תוסף מזון שמחזק את הגוף כולו ועל הדרך גם את שורשי השיער וזה גם יכול להיות בסך הכול שימוש בשמפו או תכשיר מיוחד הנועד לחיזוק שורשי השיער.

פונים אל הכתובת הנכונה

חשוב לדעת כי כל התחום של תוספי התזונה והתכשירים הטבעיים הם תחום שיש בו הרבה שרלטנות. יש לשים לב כי פונים אל איש מקצוע אמין ומנוסה שידע להתאים את המוצר הנכון לבעיה הנכונה והנשירה תיעצר!

> קראו עוד על טיפול טבעי בהתקרחות!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים