יזם הנדל"ן איציק חביב: האיש שיביא אתכם לבית שחלמתם עליו

אחרי שהוביל פרויקטים מוצלחים של התחדשות עירונית בפתח תקווה בגבעתיים איציק חביב שואף להסתער עכשיו גם על תל אביב, ולהראות שדבר לא יעצור אותו בדרך להגשמת החלום למשפחות ולזוגות צעירים

העיסוק בתחום הנדל"ן דורש יצירתיות, תעוזה ואורח רוח, תכונות אותן פיתח איציק חביב לאורך השנים. בתום למעלה מעשור של עבודה בתחום הפרסום, במהלכו עמד בראש משרד מצליח בהרצליה פיתוח, הוא בחר להתמקד בשנים האחרונות בתחום ההתחדשות העירונית.

"עולם יזמות הנדל"ן קרץ לי מאז ומעולם", סיפר איציק חביב, "ולראייה הכניסה שלי לתחום והעסקים המוצלחים שניהלתי עד שהקורונה הגיחה, ועצרה רבים ברחבי העולם ובהם גם אותי. בשנים האחרונות שוק הנדל"ן מתעורר, כמו שרבים שומעים על כך אצלנו במדינה, ואיתו גם החלום שלי לקדם משפחות וזוגות צעירים לשיפור איכות החיים שלהם".

איציק חביב, בוגר תואר ראשון במינהל עסקים שמאחוריו השקעות מוצלחות בתחום הנדל"ן באזור השרון ואף מעבר לים, מוביל בשנים האחרונות כיזם עצמאי פרויקטים שונים באזור המרכז לבחור בהתחדשות העירונית. דוגמה לכך הם פרויקטים ברחוב רוטשילד בפתח תקווה וברחוב המרי בגבעתיים, שהגיעו לכדי סיכום על החוזים שלהם. בימים אלה מנהל איציק חביב מו"מ על פרויקט נוסף ברחוב יהודה המכבי בתל אביב.

הרעיון שעומד בבסיס פרויקטים של התחדשות עירונית הוא לשפר, לשדרג, לחזק ולמגן בנייני מגורים, שטחים ציבוריים ותשתיות. ברוב המקרים מדובר בהוספת דירות חדשות באזורי מגורים ותיקים דרך הריסת מבנים ישנים ובניית חדשים במקומם, או בהוספה על גבי מבנים קיימים.

איציק חביב

איציק חביב

אותם פרויקטים יכולים לבוא לידי מימוש ביוזמות ממשלתיות או פרטיות, ורק אם 80 אחוזים מבעלי הדירות הקיימות בבניינים הוותיקים הסכימו לכך. בעלי הדירות מקבלים עם סיומו של הפרויקט דירה חדשה במקום זו שהייתה בבעלותם, או הרחבה לדירה הקיימת שלהם, והכל מבלי שהעלויות של הבנייה או השיפוץ מוטלות עליהם.

מסלול היזמים, בניגוד למסלול שמובילות הרשויות, מתמרץ תהליכי התחדשות עירונית ביוזמת השוק הפרטי. יזמים ובעלי נכסים יוצרים קשר האחד עם השני, ומקדמים את התהליכים הדרושים למימוש הפרויקט.

היום איציק חביב עובד בשיתוף פעולה עם יזמים נוספים ובעלי קבוצות גדולות, מסייע בתהליכי הגשת היתרי הבנייה והכנת התוכניות במסלול המיסוי, וגם חובר במידת הצורך לגופים בכירים ולרשויות המקומיות, כדי לסייע בקידום מהיר של פרויקטים לבניית עתיד טוב יותר לאנשים שנעזרים בשירותיו.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רכב לכל מטרה: סוגי הרכבים שניתן לשכור
לא מעט נהגים מעדיפים היום לשכור רכב, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה לתקופה זמנית או למועד נקודתי. זאת...
קרא עוד »
יול 17, 2020
סדנת אפייה זוגית – גיבוש זוגי ורומנטי
אפייה היא אחת מיצירות האוכל הפופולריות ביותר. זהו תהליך שמתחיל מחומרי הגלם ומסתיים במוצר מוגמר, כאשר...
קרא עוד »
אוק 19, 2022
תא צילום לאירועים – אנשים אוהבים את זה!
בבואכם לבחור בין שלל אטרקציות לאירוע שאתם עושים, כדאי יהיה לקחת בחשבון דבר אחר משמעותי: מה אנשים...
קרא עוד »
אפר 04, 2022