אילו מזכרות מומלץ להביא לעובדים לאירוע הרמת כוסית?

המזכרת הפופולרית ביותר היא בקבוק יין. עם זאת, ישנן אפשרויות נוספות שמתאימות לאירוע טוסט. לדוגמא, אם יש פיקניק חברה או ריטריט חברה במשרד, מומלץ להביא כמה פריטי מזון כמו חטיפים, פירות או כריכים. יש אנשים שאוהבים להביא גם כמה מזכרות מעיר הולדתם – במיוחד אם מדובר בטיול למרחקים ארוכים.

בגדול זו שאלה שניתן לענות עליה על ידי התבוננות בתרבות החברה. אם החברה יותר מזדמנת, אז אולי אין להם אירוע טוסט רשמי, אבל אם זה רשמי, אולי יש להם רשימה ספציפית של פריטים שהם ממליצים עליהם.

כמה אפשרויות פופולריות הן:

– בקבוק יין או שמפניה

– חתיכת שוקולד נחמדה

– כרטיס מתנה לחנות החברה

– אסימון קטן מהצהרת המשימה של החברה

מה עשוי להתאים?

מזכרות לאירועים הן חלק חשוב באירוע הטוסט. הם יכולים לשמש כמתנה לאדם שקולים אותם, או שהם יכולים לשמש כתודה לאדם שקלה אותם. יש אנשים שאוהבים לטוסט עם יין, בעוד שאחרים אוהבים לטוסט עם בירה. אם אתה הולך לטוסט מישהו עם יין, אז שקלו להביא בקבוק יין אדום, או משהו שהוא קצת יותר יקר מהרגיל. לשותי בירה, אולי כדאי לשקול להביא כמה בירות מלאכה שאתה חושב שהם ייהנו. 

עוד רעיונות למזכרות לעובדים >>>

מתי נערוך אירוע הרמת כוסית?

אירוע כוסית הוא אירוע מיוחד שבו אתה משתף אנשים אחרים במחשבות וברגשות האישיים שלך. זו מסורת בתרבויות מסוימות והיא יכולה להיות חלק חשוב בבניית מערכות יחסים. אירועי טוסט מתקיימים בדרך כלל כדי לחגוג אבן דרך או הישג. אנחנו טווסטים עם שמפניה, יין או סיידר מבעבע. ניתן לערוך אותו עם העובדים שלכם, עם שותפים עסקיים, בני משפחה ועוד. לחגוג אירועים או ימים מיוחדים או לציין הישגים משמעותיים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם כדאי ללכת לקורס הכנה ללידה?
כל אישה המתחילה תהליך של היריון, מוצאת את עצמה נרגשת ונרעשת לקראת החוויה הצפויה לה, הלידה של התינוק....
קרא עוד »
אפר 12, 2021
מופע קרקס
מופע קרקע זה דבר שתמיד יש בו קסם מסויים ובתור ילדים תמיד התרגשנו לדעת שאנחנו הולכים לקרקס ולמעשה...
קרא עוד »
ספט 24, 2022
מצבות
כולנו מודעים לעובדה שהמוות הוא חלק מהחיים. מוות הוא לא משהו שאנחנו יכולים להימנע ממנו או להתעלם ממנו....
קרא עוד »
דצמ 05, 2022