ריהוט לגני ילדים – על מה להקפיד ועל מה לא?

ריהוט לגני ילדים נועד לשימוש אינטנסיבי. משום כך, יש חשיבות להקפדה רבה לאיכותו ולניצולו היעיל. יחד עם זאת ומכיוון שמדובר על ילדים תזזיתיים הפעילים מאוד, יש חשיבות לשמירה על בטיחותם. הדבר מחייב הקפדה לרכישת רהיטים המיוצרים באופן בטיחותי ועל פי תקנים רשמיים קיימים. היצרן ייעשה שימוש בחומרים שאינם מסוגלים לפצוע, יתכנן כל פריט למקסימום בטיחות, כך, שיהיה יציב ומסיבי מחד וקל להזזה ולהנפה מאידך. מטרות אלו ואחרות נוספות בסגנון ובקטגוריה, עומדות למבחן כל העת על ידי הלקוחות, ולכן, היצרנים מקפידים עליהם רבות.  

ריהוט מגוון

הרהיטים הנדרשים ביותר כריהוט לגני ילדים הוא כמובן, השולחנות והכיסאות. רוכשים אותם בכמויות לטובת הצבה בכיתות הלימוד השונות. לצידם ניתן למצוא ריהוט למשרדים, לפינות משחק, לחדרי מורים, ליועצות חינוכיות ועוד. כך ארונות, ארונות מתכת לאחסון תיקיות, שולחנות מסיביים לחצרות, פינות יצירה וציור, רופא, מטבח, קודש, ספריות, בובות, תיאטרון ושמע ועוד. כל אלו משמשים את התלמידים, הילדים והפעוטות בגנים ועוד. משלבים אותם בחללים השונים בצורה מסודרת ונכונה כדי לאפשר שימוש יעיל בהם לצד מרחב ומרווח תנועה נוח. 

סוגי חומרים

את הרהיטים מייצרים בעיקר מעץ ופלסטיק לדוגמא סט שולחן וכסיאות ילדים מפלסטיק אבל ניתן למצוא גם ממתכת. במקרים שונים, משלבים עץ ומתכת ליצירת רהיט איכותי ומעוצב. הייצור נעשה תחת בקרת איכות מחמירה עם שימוש בצבעים בטיחותיים. קיימים תקנים לייצור רהיטים עליהם מקפידים היצרנים. מומלץ לרכוש רהיטים אצל יצרנים בעלי שם שאף משווקים אותם ללקוחות מגוונים. בין הלקוחות ניתן למצוא פרטיים, מוסדיים, ציבוריים ועוד שבבעלותם בתי ספר, גני ילדים, פעוטונים ומוסדות נוספים. השירות של חברה כזאת הינו מקיף וכולל ייעוץ כללי ופרטני, מכירה בתנאים נוחים, הובלה ועוד. כל לקוח ייהנה רבות משירות מקצועי ויעיל כזה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים