הדרך הנכונה להימנע מעובש במקלחת

עובש במקלחת

יש לכם עובש בבית, ואתם שואלים את עצמכם איך זה הגיע אליי, מה בדיוק עשיתי שיש לי עובש בחדר המקלחת ובבית, מה זה בכלל עובש ומה עושים איתו? אז הגעתם למקום הנכון. במאמר זה ננסה קצת להבין מהו עובש, איך נמנעים ממנו ואיך אפשר לטפל בו במקרה הצורך?

מהו העובש?

עובש הוא בעצם מגוון פטריות אשר מכסות קירות, תקרות או כל מיני משטחים שונים, גם מזונות ומשטחים לחים אחרים. הפטריות הללו מתפשטות על ידי נבגים אשר מהווים שלב התפתחות במחזור החיים של הפטריות. את הנבג אנחנו לא רואים בעין אנושית, ולכן קשה לפעמים להיפטר מעובש לגמרי. בסופו של עניין העובש הוא פטריות חיות, וזה לא רק צבע מלוכלך על הקיר. פטריות אלה יכולות גם להיות לא בריאות עבורנו ולכן רצוי להימנע מהן כמה שיותר.

איך ניתן להימנע מהעובש בבית?

החוק הראשון לגבי עובש, שיש לזכור לא משנה היכן אתם הוא אוורור הבית. עובש מתקיים בעיקר באזורים לחים וחמים, לכן כאשר אתם שומרים על בית יבש מרטיבות, כל הזמן פותחים חלונות, דלתות, הבית מתייבש במהירות ולכן לא מצטבר עובש בקירות. כמו כן, לגבי מזונות במקרר, אל תשאירו אוכל לאורך זמן במקרר, נכון שזה קשה לזרוק, איך עדיף אם אתם יודעים שיש אוכל שנמצא זמן רב במקרר לזרוק, כי ככה תוכלו לשמור על בריאותכם תקינה לאורך זמן. כמו כן, בידקו בבית אם יש מכשירים נוזלים, כמור מזגן, מקרר, מכונת כביסה, נזילות אלה יכולות להוביל לרטיבות בקירות ובכך הקיר יתמלא בעובש. אם כבר יש עובש בביתכם ואתם רוצים להיפתר ממנו, הדרך היעילה ביותר היא לפנות לבעל מקצוע לטיפול בעובש אשר מומחה בתחום ויוכל להעלים את העובש לגמרי מביתכם.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקום נוירולוגי – מה זה ואיך הוא מתבצע
אנשים שעוברים אירוע נוירולוגי יודעים שגם אחרי שהם יקבלו טיפול בבית החולים, הדרך לתפקוד מלא, אם בכלל...
קרא עוד »
מאי 08, 2022
קורס שוק ההון
אנשים רבים עובדים ומרוויחים כסף, בין אם הם שכירים או עצמאיים, וכנראה שגם אתם חלק מאותם אנשים. אפשר...
קרא עוד »
ספט 16, 2022
הפריה חוץ גופית
הפריה חוץ גופית נחשבת לאחד מטיפולי הפוריות המוכרים והידועים ביותר. מדובר על מצב שבו בני הזוג מנסים...
קרא עוד »
אוק 02, 2020