איך בוחרים משקפי שמש עם עדשות מולטיפוקל

משקפי שמש מולטיפוקל

משקפי שמש הם פריט אופנתי וטרנדי מאוד. אך לא כולם יודעים כי לפני הכול מדובר בפריט שהוא חובה למען ההגנה על העיניים שלנו. בדיוק כמו שאנחנו יודעים שצריך להגן על עור הפנים, כך גם חובה להגן על העיניים. עיניים שחשופות הרבה לשמש עלולות להיפגע עם הזמן. הנזקים לרשתית אלו הם נזקים שמצטברים עם הזמן ולא תמיד הם יבואו מיד לידי ביטוי.

אך מה עושים אנשים שמרכיבים משקפיים אופטיים? מה יעשו אלו שמרכיבים משקפי מולטיפוקל? אל דאגה! גם עבורם יש פתרון!

משקפי שמש אופטיים

בארצנו, חשוב מאוד להתגונן מפני השמש. קיימת טעות נפוצה שטוענת כי הדבר נכון רק לימי הקיץ כאשר השמש קופחת. אך האמת היא שבישראל אנחנו חשופים לשמש בכל ימות השנה וגם כאשר יורד שלג. אנחנו חשופים כל הזמן לסנוור של השמש המשתקף מהכבישים, מהבניינים ולמעשה מכל מקום. ואם כתבנו שאפילו בימות השלג אז כאן חשוב שנדייק שבימים מושלגים סכנת הקרינה גבוהה פי כמה וכמה כי ההשתקפות של השמש בשלג היא עוצמתית הרבה יותר ואם לא נגן על העיניים ועל העור שלנו אנחנו עלולים לגרום לעצמנו נזקים חמורים ביותר.

כאשר מדובר במשקפי שמש אופטיים למעשה מדובר במשקפי שמש שהעדשות שלה הם עם מספר בהתאם לצרכיו של הלקוח.

מתאימים את המשקפיים לצרכים

חשוב לשים לב כי המשקפיים מותאמות לצרכיו של הלקוח. אדם המרכיב משקפיים עם עדשות מולטי פוקל ידרוש צורך שונה מאדם המרכיב משקפים בשל קוצר ראייה. כאשר המשקפיים הם משקפיים מתאימות המענה יהיה מושלם.

סוגי המרשמים האפשריים למשקפי שמש אופטיים הם כמעט בלתי מוגבלים. חנויות האופטיקה מסוגלות לספק כיום מגוון רחב של פתרונות לכל אחד ולכל צורך כאשר ניתן להשיג את המרשמים לכל המספרים וגם לכל צילינדר וגם לעדשות מולטיפוקל.

לא רק אופנה

בעוד שבמשקפי השמש הרגילות הדגש הוא על אופנה, הרי שכאשר מדובר במשקפיים אופטיות הדגש יהי בראש ובראשונה על איכות המשקפיים, התחשבות בצרכים האופטיים, ברגישויות של המשתמש ורק אחר כך יוכל הלקוח לבחור מבין האפשרויות את הצבע הרצוי.

על פי רוב הוא יהיה מרוצה לגמרי מהתוצאות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

נוטריון לרוסית

נוטריון לרוסית – בואו נדבר על זה

העליה המשמעותית שהיתה בישראל בתחילת שנות ה90 היא אחת מהגדולות שידעה ישראל. העליה הגיעה מרוסיה וזוהי אכן העליה הגדולה ביותר במאה הנוכחית. העולים החדשים שהגיעו

קרא עוד »

מצעים למיטה וחצי

עולם המצעים יכול להציע לכם, כיום, כל גודל שתרצו, עיצוב או נוחות שאי פעם חלמתם. למעשה, העיצוב שאפשר למצוא היום של מצעים יכול לגמרי לתת

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים