עבודה בגובה

המושג 'אורבני' קשור אל העיר הגדולה. אל המרחב החיצוני והציבורי בו נמצאם אנשים, ואל המקום בו שוהה קהילה גדולה, וזאת בעיקר בערים מרכזיות. מי שעוסק בנושאים עירוניים כמו ההתחדשות העירונית יודע כי תכנון של ערים גדולות קשור בהקמה של משרדי ממשלה, גופים ציבוריים, רשויות מקומיות. בעוד שהתכנון דרוש על פי נתונים טופוגראפיים נכונים, אותם מבצעות חברות סקרים עבור גופים ציבוריים וממשלתיים. תכנון כזה ידוע בשם: 'תכנון אורבאני'. אבל מה עוד יש לדעת על המושג?

כדי להבין את המושג 'תכנון אורבאני' – חשוב לדעת כי הוא כזה שמלווה רשויות מקצועיות גופים ויזמים פרטיים, משרדי ממשלה, ושאר מבנים החל ממתנ"סים, ועדי שכונה, גינות ועוד. התכנון נועד עבור צוותים של יזמים ועובדי ממשלה, אשר רוצים לדעת כי אפשר לתכנן נכון את המרחב העירוני, וזאת כבר מרמה של בניית בניין חדש על להקמת מגוון מבנים ציבוריים, מרכזי קניות, מרכזים קהילתיים ועוד.

מי מבצע תכנון אורבאני

את מהלכי התכנון מבצעות חברות מקצועיות אשר מעסיקות צוות מקצועי המורכב מכלכלנים, מתכנני ערים, יועצים ארגוניים, מומחים במנהל עסקים, שמאים ועורכי דין. אנשי המקצוע האלה מוסמכים לתכנן את המרחב האורבאני – משמע העירוני, קראו בהרחבה באתר https://www.geokg.com.

עבור מי מתאימים שירותי תכנון ערים?

שירות זה מותאם לגופים מוסדיים ופרטיים, וזאת כדי לאפשר להם ייעוץ ברמה האסטרטגית, למשרדי ממשלה, גופי תכנון ויזמים פרטיים, בעוד שאנשי המקצוע העוסקים בתכנון ערים, יספקו תהליכי תכנון מפורטים החל מתכנון מבנים קטנים ומבנים ציבוריים גדולים.

כאשר אתם בוחרים את החברה שתבצע עבורכם תכנון ערים, שימו לב כי היא יכולה לספק עבורכם שירותים נוספים, כגון: ביצועי סקרים, קבלת חוות דעת אורבניות, שיתוף הציבור בהחלטות שירותי שמאות, ובכלל! כדאי לבחור חברת סקרים ואסטרטגיה אשר תקנה לכם מעטפת שירותים רחבה שחולשת על מגוון נושאים במקום אחד. בכך מהלכי התכנון העירוני שלכם יהיו נכונים יותר, הן ברמה האסטרטגית והן ברמה הפרטנית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים