מעצור חניה

מעצור חניה

מעצור חניה נחשב לאחד האביזרים השימושיים ביותר בכל חניון- פרטי או ציבורי כאחד. אנו חיים היום בעידן שבו רוב האנשים בוחרים לנוע ממקום למקום באמצעות כלי הרכב שלהם, ולכן יש צורך בכמות עצומה של חניונים. עם זאת, רוב החניונים מעוניינים למקסם את הרווחים שלהם, ולכן החניות נוטות להיות צפופות יחסית. על מנת למנוע מהנהגים לפגוע ברכב השכן, ברוב המקרים מותקנים מעצורי חניה המסמלים לנהג את קצה החניה שלו. בעזרת אמצעים אלו, ניתן למנוע פגיעה מיותרת ברכב ולהקל על הנהג להיכנס בצורה מושלמת לחניה שלו. ניתן למצוא היום בשוק מגוון רחב של מעצורי חניה שונים ומגוונים, כאשר ברוב הפעמים מעצורים אלו יהיו עשויים מפלסטיק קשיח או מגומי דחוס. ניתן להתקין את מעצורי החניה גם בחניות פרטיות, על מנת למנוע התנגשות בקיר, במדרכה או בעץ הצמוד.

מעצור חניה – פרטים טכניים שכדאי להכיר

קודם כל, כדאי לדעת כי מדובר על אביזר בטיחות פשוט וזול יחסית, אשר יכול לחסוך לכל אחד אלפי שקלים. לתקן את הפח של הרכב נחשב לתענוג יקר, לכן עדיף לחסוך מראש את כל הבלגן. מי שיבחר למשל להתקין לעצמו מעצור חניה בחניה הפרטית, חייב לדעת כי מדובר על התקנה פשוטה ומהירה. חשוב רק לזכור להתקין את המעצור כ- 80 ס"מ מהקיר, על מנת למנוע את ההתנגשות של הרכב בקיר או במדרכה. כמו כן, כדאי לדעת כי קיימים לא מעט מעצורי חנייה שונים בשוק, לכן החוכמה היא לבחור את המעצור המתאים לכם ביותר הן מבחינת הגודל, הן מבחינת חומר הגלם והן מבחינת המחיר. מעצור חניה העשוי מגומי קשיח למשל, מגיע באורך של 183 ס"מ ושוקל כ- 17 קילו. לעומת זאת, מעצור חניה העשוי מפלסטיק קשיח, מגיע באורך של 190 ס"מ והוא שוקל רק 7 קילו, לכן הוא יהיה נוח יותר להתקנה. כמו כן, ניתן למצוא גם מעצורי חניה מגומי המגיעים באורך של 60 ס"מ בלבד ושוקלים כ- 3.5 קילו.

לסיכום, מעצור חניה יכול לסייע לכל אחד להיכנס לחניה שלו בצורה מסודרת וקלה יותר. החוכמה היא רק לבחור את המעצור האידיאלי עבורכם.

 

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לקראת הגשת תביעת סיעוד? דגשים לגבי חוק סיעוד בישראל
חוק סיעוד בישראל שנחקק בשנת 1988 נוצר במטרה לאפשר לאוכלוסייה הקשישה להישאר בקרבת המשפחה שלהם. החוק...
קרא עוד »
אפר 13, 2021
שתלים דנטליים בשיא הטכנולוגיה
המונח אסתטיקה מתקשר לרוב לתכשירים ומוצרי טיפוח הנמכרים בחנויות הפארם השונות, כאשר למעשה לאסתטיקה יש...
קרא עוד »
מאי 10, 2021
מהו מזון מלכות ואילו יתרונות הוא מספק?
מזון מלכות הוא סוג של מזון שנמצא בשימוש ברפואה הסינית המסורתית במשך מאות שנים. הוא נצרך לעתים קרובות...
קרא עוד »
אפר 02, 2023