תפילה לרפואה שלמה – בעידן הקורונה

תפילה לרפואה שלמה - בעידן הקורונה

אנחנו מצויים כרגע עמוק בעידן שלא חלמנו אי פעם כי העולם המודרני עשוי להגיע אליו. מדובר במצב חירום כללי של העולם כולו כאשר לאף אחד אין באמת מידע אמיתי מה הולך להיות. הנגיף החדש שצץ לו בסין והתפשט במהירות רבה בעולם כולו כבר גבה קורבנות רבים. בארצות הברית בלבד מדובר על מאות אלפים. זהו מספר גבוה של נספים אף יותר מאשר במלחמת וייטנאם. ברור כי זהו סדר גודל בלתי נתפס כאשר אין לנו תרופה למחלה, אין לנו חיסונים ולמעשה מעבר לתמיכה אין לרפואה הרבה מה להציע.

אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים

כאשר המצב הוא כל כך עגום, המחלה מתפשטת לה כאש בשדה קוצים, אין לנו אלא לפנות אל בוא עולם ולהתחנן אליו כי ייקח את המגיפה מאתנו ויסלק את הקורונה מהחיים שלנו. 

אז איפה מתפללים לרפואה שלמה או לפרנסה טובה במיוחד בתקופה זו? למעשה אפשר להתפלל בכל מקום. לא חייבים להגיע אל בתי הכנסת לשם כך, במיוחד שאלו סגורים כיום. הכותל המערבי אף הוא נסגר למתפללים וכך גם כל המקומות הקדושים שם ידעו עד היום כי זה המקום לבוא בתפילה לפני בורא עולם.

פתקא – האפשרות לשלוח את התפילות שלנו

באמצעות אתר פתקא אתם יכולים לשגר את התפילות ואת הבקשות שלכם ישירות אל הכותל המערבי כאשר שליח מיוחד הרשאי להיכנס למתחם ויעתיר עבורכם ויבקש את התפילה שלכם מול שריד בית המקדש.

מדובר בשירות ייחודי הקיים תמיד ולא רק בעידן הקורנה. אך כיום יש לו שימוש מיוחד ומבוקש פי כמה.

אז אם גם אתם רוצים להתפלל על רפואה שלימה, להעתיר כי תסור המגיפה, פנו אל אתר פתקא דרך כאן.

ונתפלל כולנו – אבינו מלכנו – מנע מגיפה מנחלתך!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך להתגרש יפה

איך להתגרש יפה

סרטים, ספרים ויצירות אחרות לימדו אותנו שגירושין הם לא דבר יפה, להיפך. אנחנו זוכרים לא מעט יצירות שונות בהן הזוגות נאבקו אחד בשנייה, עד לכדי

קרא עוד »

מה זה אומר סוכה טלסקופית?

מוטות טלסקופיים הם מוטות שיש בהם אפשרות פנימית להגדיל אותם כלפי למעלה או להקטין את אורכם. לכל מוט טלסקופי יש רבדים פנימיים שאפשר לשלוף אותם,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים