עורך דין לתביעת תאונות דרכים – מה הוא יודע שאני לא?

עורך דין לתביעת תאונות דרכים - מה הוא יודע שאני לא?

הנתונים בישראל לגבי תאונות הדרכים לא משקרים. לצערנו, מדי יום קורות תאונות דרכים, לעיתים אלה תאונות קלות שמובילות לנזק מזערי ולפעמים, מדובר בתאונות קשות בעלות נזק אדיר.

עורכי דין מקצועיים, שמתמחים בנושא של תביעת תאונות דרכים, יוכלו לסייע לכם במידת הצורך בעזרת ידע רב ונסיון.

 

תפקידו של עורך הדין

בין אם מדובר בתביעה לתאונת דרכים קלה יחסית ובין אם מדובר בתביעה לתאונת דרכים קשה מאוד, ההליך חייב להתקיים בבית המשפט, בו ידונו על הנושאים ועל האפשרויות השונות שקרו במהלך התאונה.

עורך דין מקצועי ינתח את התיק שלכם בדקדוק ובקפדנות לפני היום שבו מתנהל הדיון, יסייע לכם בהכנת תצהיר לעדות במידת הצורך, יכווין אתכם לדרך שבה נהוג לדבר בבית המשפט וכמובן, יתחקר את ההגנה ויעשה כמיטב יכולתו לצדד את השופט לטובתכם.

 

הכשרות ונסיון בתיקי תאונות דרכים

עריכת דין מתחלקת לרבדים רבים של עניינים בתחום הפלילי, אזרחי וגם נזיקין – כמו בנוגע לתחום של רשלנות רפואית. בשל ריבוי תאונות הדרכים במדינתו, ישנם עורכי דין רבים שהחליטו לעבור הכשרה מיוחדת, שהביאה אותם להתמחות בכל הקשור לדיני תאונות דרכים.

עם זאת, גם תיקי תאונות הדרכים מתחלקים לנושאים רבים ושונים שמחייבים ידע בעריכת דין כדי להציגם בבית המשפט, להלן:

 

  • תאונת דרכים על פי החוק או פגיעה שונה- עורך דין מקצועי ידע להבדיל בין תאונת דרכים על פי הגדרתה בחוק לבין פגיעה בשל נפילה מהרכב או בשל תיקון הרכב לדוגמא.
  • תאונות מסוג פגע וברח- מסבכות את ההליך המשפטי ודורשות עורך דין איכותי ובעל נסיון רב שידע איך להתמודד עם התיק.
  • על פי ההגדרות בחוק, אדם זכאי לפיצויים לפי הנזק שנגרם מתאונת הדרכים. עורך דין מקצועי ידע לנתב את הנזק לפגיעות השונות, שעלולות להשפיע על חיי הנפגע ולפצות אותו בהתאם.
  • התביעות והפיצויים יתייחסו, בין היתר, למעורבים בתאונה. יכולה להיות תאונה בה יהיו מעורבים הולכי רגל, נוסעים ברכב שאינם הנהג וכמובן הנהג עצמו. לכל אחד מהמוערבים יש להתייחס בנפרד ולקיים הליך משפטי שונה בהתאם לנסיבות. עורך דין מומחה חייב להכיר את כל האפשרויות ולטפל בהן בהתאם.

 

 

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשימת המינרלים החיוניים לגוף שלכם
לאחרונה, וכתוצאה ממה שקורה בעולם, הבריאות הפכה להיות עניין מאוד חשוב עבורכם? אתם תוהים איך תוכלו...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
ניקוי ספות מקצועי – כל מה שחשוב לדעת
האם אתה מוכן לחקור את היתרונות הפחות מוכרים של ניקוי ספות מקצועי ולגלות את הסודות לבחירת החברה...
קרא עוד »
דצמ 06, 2023
מפיץ ריח חשמלי
מפזר ריח חשמלי הוא מכשיר אלקטרוני המפזר שמנים אתריים ליצירת ריח נעים באוויר. הם פופולריים בקרב אנשים...
קרא עוד »
אוק 06, 2022